جستجو: ماه=05-مه روز=26

نبرد آوارایر - پیروزی یزدگرد دوم ساسانی ...
fa.wikipedia.org 26/05/451 تاریخ
نبرد آوارایر جنگی است که در دوم ژوئن (۱۲ خرداد) ۴۵۱ میلادی بین رزم‌آوران ساسانی و ارمنیان وفادار از یک سو و ارمنیان شورشی بر ضد یزدگرد دوم درگرفت. علت...ادامه مطلب»

خرداد ـ ۲۶ می ـ هارون الرشید به شارلمانی: خسرو انوشیروان بازی شطرنج ر...
vista.ir 26/05/800 تاریخ
هارون الرشید خلیفه عباسی که در عصر خود ابرمرد شرق بشمار می آمد ۲۶ مه سال ۸۰۰ میلادی ضمن ارسال پیامی به «شارلمانی» ابرمرد وقت غرب به وی اطلاع داد كه به...ادامه مطلب»

روز تاریخی فوران نفت ...
donya-e-eqtesad.com 26/05/1908 تاریخ
گروه تاریخ و اقتصاد: در پنجم خردادماه 1287 شمسی برابر با 26 مه 1908 میلادی در حالی كه تلاش برای اكتشاف نفت به یاس و ناامیدی کشیده شده بود، نخستین چاه ...ادامه مطلب»

شهردار شهر "ناگو" ژاپن در گفتگو با مشرق: ژاپن به "بچه حرف گوش کن" آمری...
mashreghnews.ir ۱۳۹۳/۰۳/۰۵ ارتش
"سوسومو اینامینه" شهردار ژاپنی که آمریکایی‌ها قصد دارند پایگاه نظامی جدیدی را در شهر تحت مدیریت او تاسیس کنند، به اتکای شعارهای ضدآمریکایی، بار دیگر ب...ادامه مطلب»

نصف دریاچه ارومیه آبی شد ...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۳/۰۵ طبیعت
ایسنا نوشت: مسعود باقرزاده کریمی، معاون امور تالاب‌های دفتر زیستگاه‌ها و امور مناطق سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت که بر اساس جدیدترین تصاویر ماهواره‌ای 5...ادامه مطلب»

نگاهی به کتاب«سرمایه در قرن 21»: ظهور مارکس قرن 21 ...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۳/۰۵ فرهنگ
نقد کتاب جنجالی «سرمایه» در باشگاه اقتصاددانان هرروز 20دقیقه با اقتصاددانان نگاهی به کتاب«سرمایه در قرن 21» منبع: اکونومیست کتاب «سرمایه در قرن بیست‌...ادامه مطلب»

گفتاری به بهانه 3000 بورسیه غیر قانونی در دولت قبل «برابر»ترها! ...
asriran.com ۱۳۹۳/۰۳/۰۵ سیاست
احمدی نژاد در گرما گرم تبلیغات انتخاباتی در خرداد 1384: «فقر و فساد و تبعیض، احمدی نژاد بپا خیز!»/ در حاکمیت 8 ساله وی بخش اول این شعار (فقر) در قالب...ادامه مطلب»

ظریف و اشتون بر سر میز شام در استانبول ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۳/۰۵ اخبار
شام کاری محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان و کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در محل سرکنسولگری ایران در استانبول آغاز شد. به گزارش خ...ادامه مطلب»

تالاب الند خوی احیا شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۳/۰۵ طبیعت
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست خوی گفت: تالاب الند این شهرستان در راستای طرح حفاظت از محیط زیست، پرندگان و گونه‌های مختلف زیستی، احیا و آبگیری شد. به گ...ادامه مطلب»

زلف خاتون ظفر شیفتهٔ پرچم توست- چاپ روی پرچم رومیزی...
artemisia.ir ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ بازرگانی
چاپ پرچم آرتمیس با کیفیت بسیار بالا!!! عکس، لوگو و یا آرم شرکت خود را برای ما ارسال کنید. چاپ و تولید انواع پرچم های تشریفات و رومیزی بدون محدودیت رنگ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF