Searchپارسید جستجو: ماه=05 روز=27

لغو امتیاز چاپ اسکناس انگلیس ...
donya-e-eqtesad.com 27/05/1930 تاریخ
گروه تاریخ و اقتصاد: ششم خرداد 1309(27 ماه مه 1930) دولت وقت امتياز چاپ اسكناس‌هاي ايران را كه تا آن زمان منحصرا در دست انگليسي‌ها بود لغو و بابت اين ...ادامه مطلب»

تضویب اساسنامه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مجلس شورای ملی ...
fa.wikisource.org 27/05/1958 تاریخ
اساسنامه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از ' محتویات ۱ ماده اول - در تأسیس مؤسسه ۲ ماده دوم - در مقاصد ۳ ماده سوم - در وظایف ۴ ماده چهار...ادامه مطلب»

توپ جام‌جهانی در زمین نیروی‌انتظامی ...
webzine.mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۳/۰۶
رویای تماشای خانوادگی فوتبال روی پرده سینما. اتفاقی که امسال هم انگار قرار نیست رنگ واقعیت به خود بگیرد. مجله مهر: «من می خواهم یک چیزی را به شماها ...ادامه مطلب»

وسایلی که از توالت آلوده ترند!...
life.shafaqna.com ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ سلامت
شفقنا زندگی- توانایی سیستم ایمنی انسان را نباید دستکم گرفت اما رعایت بهداشت هم ضروری است بدن ما دستگاه شگفت‌انگیز و کارآمدی دارد به نام سیستم ایمنی که...ادامه مطلب»

احتمال انقراض نسل یک پرنده کمیاب به دلیل حضور داعش در سوریه...
life.shafaqna.com ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ طبیعت
شفقنا زندگی- کارشناسان می گویند که تصرف شهر پالمیرای سوریه توسط گروه داعش ممکن است سبب منقرض شدن نسل یک پرنده کمیاب به نام "لک‌لک طاس شمالی" شود. گروه...ادامه مطلب»

روایتی متفاوت از کشف پیکر 175 غواص شهید و لو رفتن عملیات کربلای 4...
dana.ir ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ ارتش
دوستانی که در اروند و شلمچه شاهد شهادت غواصان بودند خون یک شهید هم جوی خون راه می انداخت، خارج از موضوع نشوم این که آقای باقرزاده از شهدا چنین گفته ان...ادامه مطلب»

گازوئیل تک نرخی نشد/ گازوئیل سهمیه‌‌ای 300 و نرخ دوم‌ 600 تومان...
dana.ir ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ اقتصاد
یک منبع آگاه با بیان اینکه گازوئیل دو نرخی خواهد ماند، گفت: قیمت سهمیه‌ای گازوئیل 300 و غیر سهمیه‌ای آن 600 تومان است که ناوگان عمومی جاده‌ای می‌توانن...ادامه مطلب»

لاشه یک پلنگ در اسفراین کشف شد / مرگ دهمین پلنگ ایرانی در کمتر از 60 ر...
iew.ir ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ طبیعت
پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: به دنبال دریافت گزارشی از یک دامدار در شهرستان اسفراین در استان خراسان شمالی مبنی بر مشاهده لاشه یک پ...ادامه مطلب»

معاونان سپ پلاتر در میان بازداشتی‌های فیفا در زوریخ ...
dw.de ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
بنا بر اعلام وزارت دادگستری آمریکا، دو معاون رئیس فیفا دستگیر شده‌اند. آمریکا در مجموع در مورد ۱۴ مقام فیفا به اتهام فساد مالی تحقیق می‌کند. موضوع بر ...ادامه مطلب»

جنایاتی که آمریکا به‌خاطر آن عذرخواهی نکرده ...
javanonline.ir ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ تاریخ
روزنامه آمریکایی در یادداشتی نوشت که موارد بسیار زیادی وجود دارد که آمریکا به‌خاطر آنها عذرخواهی نکرده است. فارس: روزنامه «واشنگتن پست» در یادداشتی ب...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF