جستجو: ماه=09-سپتامبر روز=11

برکناری مهرداد سوم از شاهی توسط مهستان و انتخاب ارد دوم بجای آن ...
1host2u.com 11/09/56ق‌م تاریخ
مهرداد سوم (اشک دوازدهم) (به لاتین:Mithridates III) دوازدهمین شاه ایران از خاندان اشکانی است (۵۸ یا ۵۷- ۵۶ پ. م). او فرزند فرهاد سوم بود و پس از اینکه...ادامه مطلب»

آغاز به‌کار رسمی بانک ملی ایران در تهران ...
bmi.ir 11/09/1928 اقتصاد
در روز سه شنبه20 شهريور 1307 بانك ملي ايران در تهران رسماً كار خود را آغازكرد. تشكيل بانك به شكل جديد نخستين بار در سال 1258 هجري شمسي( 1296 ه‍ - ق )...ادامه مطلب»

چند نفر از مدیران دولت هویدا بازداشت شدند ...
tarikhirani.ir ۱۳۵۷/۰۶/۲۰ تاریخ
تاریخ ایرانی: در روز ۲۰ شهریور ۱۳۵۷ گروهی از مقامات عالی کشور شامل برخی وزیران و معاونین سابق وزارتخانه‌ها به اتهام سوءاستفاده و ایجاد نارضایتی در میا...ادامه مطلب»

عزل سریال مقامات ااز ۲۰ تا ۲۴ شهریور ۵۷؛ ...
webzine.mehrnews.com ۱۳۵۷/۰۶/۲۰ تاریخ
عزل سریال مقامات ااز ۲۰ تا ۲۴ شهریور ۵۷؛ شاهی که 10 مقام حکومتی را یکباره عزل کرد بیش از ۱۰ مقام بلندپایه حکومت محمدرضا پهلوی در فاصله بین ۲۰ تا ۲۴ ش...ادامه مطلب»

یازدهمین جشن خانه سینما ...
fa.wikipedia.org ۱۳۸۶/۰۶/۲۰ سرگرمی
یازدهمین جشن بزرگ سینمای ایران در کاخ سعدآباد به دبیری پرویز پرستویی در روز ۲۰ شهریور برگزار شد و این نتایج را در بر داشت. جوایز بهترین فیلم: اتوب...ادامه مطلب»

گیاهان دارویی - طب سنتی اثر درمانگری زعفران بر ناتوانی جنسی در مردان ب...
pezeshk.us ۱۳۹۲/۰۶/۲۰ زندگی سبز
ژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، موفق شدند تا اثر درمانگری زعفران بر ناتوانی جنسی را در مردان به اثبات برسانند. به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مر...ادامه مطلب»

آلوئه ورا و خواص گیاه آلوئه ورا(شب‌یار): داروهای گیاهی و طب سنتی...
1host2u.com ۱۳۹۲/۰۶/۲۰ زندگی سبز
آلوئه ورا ( آلوورا ): آلوئه ورا ( آلوورا ) یا صبر زرد گیاهی است علفی و چند ساله با برگ‌های ضخیم، گوشتی و دراز. حاشیه‌ برگ‌های آن کمی پیچ و خم‌دار و د...ادامه مطلب»

گربه پالاس - دیدبان محیط زیست ایران دماوند ...
kohesefid.blogfa.com ۱۳۹۲/۰۶/۲۰ اخبار
سال‌ها پيش، گربه پالاس در كوه‌ها و دشت‌هاي اطراف شهرستان دماوند نيز زندگي مي‌كرده است، اما مدت‌هاي مديدي، ديگر محيط‌بانان و ساكنان محل اين گربه را مشا...ادامه مطلب»

دیده بان حقوق حیوانات- ایران » برگزاری کنسرت خورشید سیاه به مناسبت «ر...
arw.ir ۱۳۹۲/۰۶/۲۰ اخبار
دیده بان حقوق حیوانات: مراسم روز مبارزه با خشونت علیه حیوانات، در قالب کنسرت گروه هنری «خورشید سیاه» برگزار می شود. در این کنسرت که برای دومین سال مت...ادامه مطلب»

والیبال قهرمانی جهان - لهستان ایران 3 - استرالیا یک؛ نبرد آسیایی‌ها به...
farsnews.com ۱۳۹۳/۰۶/۲۰
والیبال قهرمانی جهان - لهستان ایران 3 - استرالیا یک؛ نبرد آسیایی‌ها به کام بلندقامتان ایران تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در مرحله دوم رقاب...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF