Search ساخت پیچیده‌ترین پل و روگذر جهان با ۲۰ رمپ +تصاویر

ساخت پیچیده‌ترین پل و روگذر جهان با ۲۰ رمپ +تصاویر ...
snn.ir ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ اخبار

کلیدواژه ها:#Snn.ir، #حمل_و_نقل، #خبرگزاری_دانشجو، #طراحی، #غربی، #ناوبری، #چین

پیچیده‌ترین پل روگذر جهان در شهر « چونگ‌کینگ » (Chongqing) ساخته شده است.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو ، پیچیده‌ترین پل روگذر جهان در شهر « چونگ‌کینگ » (Chongqing) در جنوب غربی چین طراحی شده است که برای پاسخگویی به نیازهای حمل و نقل یکی از بزرگترین شهر‌های این کشور ساخته شده است.
به گفته یکی از طراحان این پل روگذر ، با وجود پیچیدگی بسیار زیاد این پل رانندگان با کمک نشانه‌های راه و سیستم‌های ناوبری مسیر خود را از دست نمی‌دهند.
بر اساس گزارش تلگراف ، پل روگذر Huangjuewan Overpass در منطقه نانان چین در حالی به بهره‌برداری رسیده است که با پنج ورودی ، ۲۰ رمپ و ۸ راه ارتباطی به خروجی‌های مختلف دسترسی گسترده‌ای را ایجاد کرده است..

http://snn.ir/files/fa/news/1396/7/25/85437_916.jpeg

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

پیشرفت 7 درصدی طرح ملی قطار پرسرعت/ وضعیت ایران در میان کشورهای آسیای...
snn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ خودرو
بازیار در گفت‌وگو با «خبرگزاری دانشجو» خبر داد: پیشرفت 7 درصدی طرح ملی قطار پرسرعت/ وضعیت ایران در میان کشورهای آسیایی پروژه ملی قطار پرسرعت که از ...ادامه مطلب»

برگزاري اولين دوره كنكور سراسري در كشور توسط وزارت علوم(1348 ش)...
rasekhoon.net 02/08/1969 تاریخ
برگزاری اولین دوره كنكور سراسری در كشور توسط وزارت علوم(1348 ش) کنکور یا کانکور (به فرانسوی: Concours)، نام آزمونی است که برای سنجش آموزش‌های داوطلبان...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

ایران حمله به مواضع تروریست‌ها در عراق را تایید کرد ...
snn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ ارتش
روزنامه گاردین به نقل از یک مسئول ایرانی مدعی شدکه ایران انجام حملات هوایی در عراق را بدون هماهنگی با واشنگتن تأیید کرده است. به گزارش گروه بین الملل...ادامه مطلب»


EOF