دکتر روحانی وارد آنکارا شد رییس جمهوری اسلامی ایران عصر جمعه به دعوت رسمی رییس جمهوری ترکیه و به منظور انجام سفری دو جانبه و دیدار و گفتگو با مقامات بلند پایه ترکیه، وارد آنکارا پایتخت این کشور شد.

دکتر روحانی وارد آنکارا شد رییس جمهوری اسلامی ایران عصر جمعه به دعوت رسمی رییس جمهوری ترکیه و به منظور انجام سفری دو جانبه و دیدار و گفتگو با مقامات بلند پایه ترکیه، وارد آنکارا پایتخت این کشور شد. ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ تاریخ

کلیدواژه ها:#Dolat.ir، #آنکارا، #استانبول، #اسلامی، #ایران، #ایران_و_ترکیه، #بخش_خصوصی، #ترکیه، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #جمهوری_ترکیه، #جودت_ییلماز، #حجت_الاسلام، #حسن_روحانی، #دولت، #دکتر_روحانی، #روحانی، #سازمان_همکاری_اسلامی، #سفیر، #سند، #مقیم_ترکیه، #وزیر، #پایتخت، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه "اسَن بوغا" آنکارا از سوی "جودت ییلماز" وزیر توسعه و عمران ترکیه ، سفیر و مسوولان سفارت کشورمان در ترکیه مورد استقبال قرار گرفت.
مراسم استقبال رسمی از رییس جمهوری اسلامی ایران قرار است روز شنبه در کاخ ریاست جمهوری ترکیه در آنکارا برگزار شود.
دیدار با رییس جمهوری ترکیه ، حضور در نشست هیات های عالی رتبه دو کشور و امضای چند موافقتنامه و سند همکاری میان مسوولان و بخش خصوصی ایران و ترکیه ، از برنامه های سفر رسمی دکتر روحانی به آنکارا است.
شرکت و سخنرانی در سیزدهمین نشست سران سازمان همکاری اسلامی ، دیدار با برخی سران شرکت کننده در این اجلاس و دیدار با ایرانیان مقیم ترکیه از جمله برنامه های رییس جمهوری طی روزهای پنجشنبه و جمعه در استانبول بود.
---
روابط ایران - ترکیه
---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

پس از انجام سفری ٤ روزه به ترکیه؛ دکتر روحانی آنکارا را به مقصد تهران...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اخبار
رییس جمهوری اسلامی ایران عصر شنبه پس از دیدار و گفتگو با رییس جمهوری و دیگر مقامات ترکیه به سفر ٤ روزه خود به این کشور پایان داد و عازم تهران شد. به گ...ادامه مطلب»

رییس جمهوری در جمع خبرنگاران و پس از امضای هشت سند همکاری میان تهران ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اخبار
رییس جمهوری اسلامی ایران، توسعه همه جانبه سطح روابط و همکاری میان تهران – آنکارا را مورد تاکید مقامهای ارشد دو کشور دانست و تصریح کرد: تاریخ، دین، فره...ادامه مطلب»

دکتر روحانی در بازگشت از ترکیه و در فرودگاه مهرآباد: حضور پر رنگ تهرا...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اخبار
رییس جمهوری اسلامی ایران شنبه شب پس از دیدار و گفتگو با رییس جمهوری و دیگر مقامات ترکیه به سفر ٤ روزه خود به این کشور پایان داد و به تهران بازگشت. به...ادامه مطلب»

در نشست شورای عالی همکاری‌ها و با حضور روسای جمهوری دو کشور اعلام شد؛...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اخبار
دکتر روحانی:برطرف کردن تمام مشکلات در مسیر ارتباطات بانکی بخشهای دولتی و خصوصی، مهم‌ترین اقدام در راستای توسعه مناسبات و روابط تجاری و اقتصادی دو کشور...ادامه مطلب»


EOF