جستجو: سال=2017 ماه=06-ژوئن

اسناد همراهی آمریکا با حملات شیمیایی عراق علیه ایران...
bbc.com ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ تاریخ
اطلاع آمریکا از قصد عراق برای استفاده از تسلیحات شیمیایی علیه نیروهای ایرانی به گفته وبسایت نشریه فارین پالیسی (سیاست خارجی) چاپ واشنگتن، آمریکا در ج...ادامه مطلب»

معشوقه فرانسوی یک پناهجوی ایرانی به اتهام کمک به فرار معشوق به بریتانی...
fa.rfi.fr ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ مردم
ر دادگاه شهر ساحلی "بولوین سور مِر" در شمال غربی فرانسه، روز سه‌شنبه، ۲۷ ژوئن رسیدگی به پرونده‌ای آغاز شده است که در نوع خود منحصر به فرد است. یکی از ...ادامه مطلب»

دستبرد به میراث هخامنشی در پسابرجام ...
entekhabkhabar.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ تاریخ
پس از دستبرد چند میلیارد دلاری به اموال ایران، دیوان عالی آمریکا حکم به فروش آثار باستانی و پرداخت غرامت به آمریکایی ها داد دستبرد به میراث هخامنشی در...ادامه مطلب»

تصفیه آب با میکروربات‌های شناور ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ اخبار
محققان اسپانیایی راهی نوین برای تصفیه آب بجای افزودن مواد شیمیایی به آن ابداع کرده‌اند. به گزارش ایسنا و به نقل از گیزمگ، در آینده ربات‌های کوچکی که د...ادامه مطلب»

تبدیل برخی باغات مازندران به شالیزار به دلیل خسارت برف و سرما ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ اخبار
مدیر زارعت جهاد کشاورزی استان مازندران گفت: برخی باغات به دلیل بارش برف سال گذشته در مازندران از بین رفت و امسال دوباره به شالیزار تبدیل شد. حسن عنایت...ادامه مطلب»

گروه‌بندی رقابت‌های کشتی آزاد جام یادگار امام مشخص شد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ اخبار
مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد نوجوانان، یادگار امام (ره) عصر سه شنبه در منطقه آزاد چابهار انجام شد. به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیو...ادامه مطلب»

خراسان رضوی و اصفهان اصلی‌ترین اولویت‌های آزادراهی ۹۶ راه مشهد کوتاه ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ اخبار
پس از آنکه وزارت راه و شهرسازی توانست بخش قابل توجهی از برنامه‌های مربوط به پروژه‌های اولویت‌دار آزادراهی را پیگیری کرده و برخی از آنها را به افتتاح ب...ادامه مطلب»

جایزه بنیاد موقوفات افشار به «ژیلبر لازار» رسید ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ اخبار
بیست و چهارمین جایزه ادبی و تاریخی بنیاد موقوفات دکتر محمود افشار به «ژیلبر لازار» ایران‌شناس فرانسوی اهدا می‌شود. به گزارش ایسنا، هیأت گزینش جایزه بن...ادامه مطلب»

واکنش میراث فرهنگی به مصادره آثار تاریخی ایران در آمریکا ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ اخبار
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اعلام کرد: براساس بررسی‌های انجام شده، فقط الواح هخامنشی بحث مورد شکایتِ قربانیان حادثه تروریستی هستن...ادامه مطلب»

جمعه آخرین شانس قربانی اسیدپاشی اصفهان برای بازگشت بینایی‌اش ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ اخبار
قربانی اسیدپاشی اصفهان روز جمعه برای انجام یک عمل جراحی هفت ساعته که برای اولین بار در دنیا صورت می‌گیرد به اتاق عمل می‌رود تا بتواند بینایی‌اش را به ...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF