جستجو: سال=2016 ماه=06-ژوئن

مشاور ارشد شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه قشم در مصاحبه‌ با بلومبرگ: ایجاد ...
farsnews.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ اقتصاد
*** مشاور ارشد شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه قشم در مصاحبه‌ با بلومبرگ: ایجاد مرکز مالی در قشم با هدف ورود بانک‌های خارجی به ایران/ چین، روسیه و ژاپن در ص...ادامه مطلب»

رضایت نامه حسن زاده فقط برای ماشین سازی صادرشده ...
cup.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۹
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: رضایت نامه مسعود حسن زاده برای باشگاه ماشین سازی صادر شده است و خود این بازیکن هم به ما گفته بود که اگر رضایت نا...ادامه مطلب»

فدریکا موگرینی خبر داد؛ تعامل با بانک های اروپایی برای همکاری با ایران...
asre-eghtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ سیاست
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نشست خبری با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان گفت به طور موثر در حال تعامل با جامعه اقتصادی و ...ادامه مطلب»

نشست خبری مشترک وزیران خارجه ایران، نروژ و فدریکا موگرینی ظریف: آمریک...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ سیاست
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ایران آماده‌ مذاکره جدی با گروه بین‌المللی حامیان سوریه است. به گزارش ایسنا، محمد جواد ظریف در نشست خبری مشترک به همراه ف...ادامه مطلب»

سوئیسی‌ها به صدف عسلویه می‌آیند ...
tabnak.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ اقتصاد
پتروشیمی صدف و یک شرکت خصوصی سوئیسی به منظور احداث واحدهای این پتروشیمی قرارداد امضا کردند. *** پتروشیمی صدف و یک شرکت خصوصی سوئیسی به منظور احداث وا...ادامه مطلب»

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از جذب ادینهو خبر داد ...
www3.irna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۹
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از جذب ادینهو خبر داد *** ادر لوسیانو تبریز - ایرنا - مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز از جذب ' لوسیانو ادینهو ' مهاجم ...ادامه مطلب»

تیراندازی در «اورلاندو» فلوریدا 20 کشته برجای گذاشت ...
mashreghnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ ارتش
یک فرد مسلح با حمله به یک باشگاه شبانه در «فلوریدا» آمریکا، دستکم 20 نفر را به ضرب گلوله کشت و 42 نفر دیگر را زخمی کرد. *** تیراندازی مرگبار اورلاندو ...ادامه مطلب»

شامی نخودچی مخصوص ماه رمضان...
momtaznews.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ تغذبه
مواد لازم برای شامی نخود چی: *** شامی ایرانی گوشت چرخ کرده :۳۰۰ گرم پیاز درشت: ۱ عدد آرد نخود چی:۳۰۰ گرم نمک و فلفل و زردچوبه: به میزان لازم ...ادامه مطلب»

ایران یک – آمریکا ۳ / والیبالیست های ایرانی حریف آمریکا نشدند...
upna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۹
تیم ملی والیبال ایران دومین دیدار خود در مسابقات لیگ جهانی 2016 را با شکست پشت سر گذاشت. ... به گزارش یوپنا، تیم ملی والیبال ایران، دومین دیدار خود د...ادامه مطلب»

خبرگزاری تسنیم - مباشری: مقابل آمریکا هماهنگ‌تر ظاهر شدیم ...
tasnimnews.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۹
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم روزهای آینده اوضاع تیم بهتر شود و شرایط ایده‌آل پیدا کنیم، هر چند که مقابل آمریکا هماهنگ‌تر ظاهر شدی...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF