جستجو: سال=2016 ماه=05-مه

گزارش ایلنا از نشست خبری فیلم فروشنده؛ فرهادی، علیدوستی و حسینی در نشس...
ilna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ سرگرمی
نشست خبری با حضور گسترده خبرنگاران و عکاسان برگزار شد. در این نشست؛ اصغر فرهادی گفت: بخشی از کسانی که فیلم‌ها را متهم به سیاه‌نمایی می‌کنند قصد دیگری ...ادامه مطلب»

سرمربی آلمانی تیم ملی بسکتبال: ما ایران هستیم و باید همیشه برنده باشی...
ilna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۱
سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: هر بازی برای ما تجربه جدید است و باید از آن استفاده کنیم. باید هر بازی بهتر و بهتر شویم. باید بازیکنان هم به یک هماهنگی ب...ادامه مطلب»

لاریجانی با کسب بیشترین آرا رئیس ماند/کواکبیان ۱۱ رای!...
afkarnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ سیاست
علی لاریجانی در رقابت با مصطفی کواکبیان با کسب 237 رأی به عنوان رئیس دائم مجلس دهم برای سال اول فعالیت خانه ملت برگزیده شد. به گزارش افکارنیوز، انتخ...ادامه مطلب»

تلاش دولت بر تامین سهم 10 درصدی مالیات در تولید ناخالص داخلی ...
aksomi.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ اقتصاد
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: دولت ابزارها، امکانات و منابع مورد نیاز را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار خواهد داد...ادامه مطلب»

آیت الله حسینی قزوینی اعلام کرد: ۳۰۰ شبکه وهابی علیه اعتقادات شیعه فعا...
shabestan.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ فرهنگ
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت امنای بنیاد بین المللی غدیر گفت: ۳۰۰ شبکه به زبان های مختلف و ۴ شبکه به زبان فارسی انواع شبهات را با هدف تضعیف شیعیان مطرح م...ادامه مطلب»

پیشکسوت پرسپولیس به دلیل گرفتگی رگ قلب بستری شد ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ اخبار
وضعیت جسمانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس که در بیمارستان بستری است، رضایت‌بخش عنوان شده است. بهنام ابوالقاسم‌پور که صبح امروز به خاطر گرفتگی رگ قلب در...ادامه مطلب»

تصویری از پلاک‌های جدید خودروهای نظامی ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ اخبار
رییس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا از رونمایی پلاک‌های جدید خودروهای نیروهای مسلح خبر داد. پلاک‌های جدید خودروهای نظامی +عکس رییس مرکز شماره‌گذاری...ادامه مطلب»

رئیس سازمان انرژی اتمی : امضای ده ها میلیارد تومان قرارداد توسط شرکت ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ اخبار
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: شرکت های تابع این سازمان به سمت (الگوی) درآمد- هزینه ای حرکت می کنند و امسال ده ها میلیارد تومان توسط این شرکت ها قرارداد ...ادامه مطلب»

افتتاح 127 پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر 933 میلیارد ریال در آذرب...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ اخبار
دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم گفت: با توجه به تغییر و تحول در ترکیب مدیریتی شرکت مخابرات باید منتظر تغییر در حوزه خدمت رسان...ادامه مطلب»

معاون پارلمانی رئیس جمهوری : اشتغال و رفع بیکاری در راس امور دولت تدب...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ اخبار
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: ایجاد اشتغال و رفع بیکاری در سطح کشور در راس امور دولت تدبیر و امید قرار دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF