جستجو: سال=2015 ماه=09-سپتامبر

آش جو، طرز تهیه آش جو ...
akairan.com ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ تغذبه
مواد لازم: جو پوست گرفته 0.5 کیلو برنج 250 گرم کشک 750 گرم تره فرنگی 750 گرم جعفری ساطوری شده قدری پیاز قدری لبو 1 کیلو روش تهیه : اول جو را...ادامه مطلب»

طرز تهیه آش اسفناج ...
akairan.com ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ تغذبه
مواد لازم: اسفناج: یک کیلو آرد برنج: دو قاشق غذاخوری لپه: یک پیمانه سویا: ۱/۲پیمانه کره: ۱۰۰ گرم آبغوره: چهار قاشق غذاخوری پیاز: پنج عدد نمک و فلفل: د...ادامه مطلب»

آش شلغم، طرز تهیه آش شلغم ...
akairan.com ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ تغذبه
در این بخش از سایت آکاایران طرز تهیه آش شلغم را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. اگر مزه شلغم را به صورت تکی دوست نداری...ادامه مطلب»

طرز تهیه آش رشته خوشمزه و نکات مهم در پخت آش رشته ...
akairan.com ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ تغذبه
آش رشته از معروف ترین آشهای ایرانی است. این آش را غالباً با کشک و گاهی با سرکه و حتی ترشی می خورند. بسته به عادت های خانوادگی از آش رشته به عنوان پیش ...ادامه مطلب»

نکاتی مهم برای نگهداری صحیح از چاقوهای آشپزخانه ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ سلامت
چاقوهای آشپزخانه یکی از پرکاربردترین وسایل در هر آشپزخانه است و نگهداری از آنها اهمیت بسیار زیادی دارد. یک چاقوی تیز همیشه بهترین نوع چاقو است . اگر ش...ادامه مطلب»

توصیه‌های کلیدی به والدین برای جلوگیری از سوء تغذیه پنهانِ کودکان ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ سلامت
سوء تغذیه و فقرغذایی یک مسئله جهانی در خانواده‌ها محسوب می‌شود و تنها به موضوع کمبود غذا مربوط نیست. براساس آمار، از هر سه کودک در آمریکای شمالی، یکی ...ادامه مطلب»

آیا نوشابه رژیمی به شما در کاهش وزن کمک خواهد کرد؟ ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ تغذبه
نوشابه‌های رژیمی مدت زیادی است که به عنوان ابزاری برای کاهش وزن به بازار عرضه شده‌اند. ایده در مورد این نوع از نوشابه‌ها این است که آنها به افراد اجاز...ادامه مطلب»

چند دلیل خوب برای خوردن ماست (۱) ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ تغذبه
ماست یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین محصول لبنی است که از تخمیر شیر به دست می‌آید. خوشبختانه برای تهیه ی ماست نیاز به شیر خاصی نیست اما اغلب ماست‌های...ادامه مطلب»

آشنایی با روش تهیه نان رژیمی و خوش طعم برای صبحانه ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ تغذبه
اگر شما هم به فکر لاغر شدن و در حال گرفتن رژیم هستید می‌توانید این نان رژیمی خوش طعم را برای صبحانه‌تان درست کنید. اگر به دنبال یک نان کم رژیمی و خوشم...ادامه مطلب»

این عشق جهانی است ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ فرهنگ
شیعه هم که نباشی، دلت با هر بهانه‌ای حقانیت ماجرای برحق غدیر را هم که باور نداشته باشد، پدر و اجدادت از دین و مذهب دیگری باشند و تو هم پیرو آیین نیاکا...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF