جستجو: سال=2015 ماه=08-اوت

سالاد لوبیا، غذایی مناسب برای کسانی که دیابت دارند ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ تغذبه
بادمجان، بلال، کدو، فلفل دلمه‌ای قرمز، روغن زیتون، برگ مرزنجوش تازه، لوبیا سفید و سرکه بالزامیک از اجزای این سالاد خوشمزه هستند. مواد لازم : بادمجان ...ادامه مطلب»

سوپ فلفل دلمه ای مخصوص کسانی که آنفلوانزا دارند ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ سلامت
این سوپ گرم برای کسانی که سرماخورده‌اند بسیار مفید است... مواد لازم برای 4 نفر : فلفل دلمه‌ای قرمز : 5 عدد روغن زیتون : 1 قاشق سوپ‌خوری چیلی قرمز خر...ادامه مطلب»

استفاده از الماس برای تقویت حافظه ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ سلامت
محققان دانشگاه «جان هاپكینز» روشی را ابداع كردند كه در آن با استفاده از الماس، سرعت و مدت‌زمان نگهداری اطلاعات در سیستم‌های ذخیره‌سازی به‌نحو چشمگیری...ادامه مطلب»

از همه چی می ترسم حتی پرواز ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ سلامت
وحشت از پرواز: چه طور درمان می‌شود؟ بهترین راه درمان یک ترس، مواجه شدن با آن است. وحشت از پرواز: چه طور درمان می‌شود؟ بهترین راه درمان یک ترس، مواجه ...ادامه مطلب»

زردی نوزاد خطرناک است؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ سلامت
عدم تشخیص و درمان به موقع زردی نوزاد (از نوع غیرمستقیم) می‌تواند منجر به کرنیکتروس که یک سندرم عصبی ناشی از اثر سمی بیلی روبین روی سلول‌های مغزی است،...ادامه مطلب»

شما هم انگیزه ورزش ندارید؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ سلامت
برای افزایش انگیزه ورزش اهداف قابل دستیابی و معقول تعیین کنید مثل دو تا سه مرتبه ورزش در هفته ، هر بار به مدت بیست تا سی دقیقه. 10 روش افزایش انگیزه ...ادامه مطلب»

شکم صاف می خواهید؟ این مطلب را از دست ندهید ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ سلامت
استرس باعث افزایش ترشح هورمون كورتیزول می‌شود كه این هورمون با تجمع چربی در شكم همراه است. اگر شکم صاف می خواهید، استرس را کنترل کنید. از بین بردن چر...ادامه مطلب»

لاغرها هم باید ورزش کنند؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ سلامت
بعضی از لاغرها به‌خاطر متابولیسم بالایی که دارند، در تمام طول زندگی لاغر می‌مانند حتی اگر ورزش نکنند. 5 دلیل برای اینکه چرا افراد لاغر نیز باید ورزش ...ادامه مطلب»

کنترل اوتیسم با موسیقی درمانی! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ سلامت
موسیقی می تواند سلاح موثری برای تقویت توانایی های شناختی و حرکتی کودکان مبتلا به اوتیسم باشد. اما در عین حال، مشکلاتی نیز در این میان وجود دارد. موسی...ادامه مطلب»

این عوامل موجب نازایی می شوند ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ سلامت
شیوع نازایی در جامعه 15 تا 20 درصد است و این درصد در اکثر مناطق دنیا مشابه است. عوامل موثر در نازایی دانشیار و مسئول فنی مرکز فوق تخصصی مادر ساری با ...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF