جستجو: سال=2014 ماه=05-مه

افزایش 650 درصدی صادرات نفت ایران به ژاپن ...
asriran.com ۱۳۹۳/۰۳/۱۰ اقتصاد
ژاپن یکی از مشتریان نفت خام ایران است که در چند سال اخیر تحت تاثیر فشارهای شدید آمریکا و تحریم های اتحادیه اروپا، مجبور شد به صورت پلکانی، واردات نفت ...ادامه مطلب»

آمریکا: جریمه 10 میلیارد دلاری بانک فرانسوی به دلیل نقض تحریم ایران ...
asriran.com ۱۳۹۳/۰۳/۱۰ اقتصاد
وزارت دادگستری آمریکا در حال اعمال فشار بر بانک "بی. ان. پی. پاريباس" برای پرداخت جریمه 10 میلیارد دلاری به دلیل نقض تحریم های ایران و دیگر کشورهاست. ...ادامه مطلب»

باراک اوباما: برای نخستین بار فرصت واقعی برای توافق با ایران بدست آمده...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۳/۱۰ سیاست
باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که برای نخستین بار فرصت واقعی برای توافق با ایران بدست آمده است. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : با...ادامه مطلب»

روحانی: عده‌ای که نه می‌دانند دین چیست و نه آخرت، مدام غصه دین و آخرت ...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۳/۱۰ سیاست
روحانی با بیان این‌که بعضی بیکار هستند و دچار توهمات می‌شوند، خاطر نشان کرد: عده‌ای مدام غصه دین و آخرت مردم را می‌خوردند در حالی که نه می‌داند،‌ دین ...ادامه مطلب»

جام‌جم سرا | بهترین و بد‌ترین زمان نوشیدن شیر...
sara.jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۳/۰۹ سلامت
شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که بهترین و بد‌ترین زمان مصرف شیر چه وقتی است؟ میزان مصرف آن برای گروه‌های مختلف سنی چه مقدار باید باشد؟ هر لی...ادامه مطلب»

اولین گل ملی ایران در سال 1393! ...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۳/۰۹
تیم ملی ایران سرانجام در سومین بازی دوستانه اش در سال 1393 به گل رسید. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تیم ملی کشورمان در دو بازی دوستانه گذشته اش د...ادامه مطلب»

اثبات سرطان‌زایی بنزین پتروشیمی/ افشای یک پنهان‌کاری بزرگ + اسناد ...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۳/۰۹ سلامت
اقتصاد > انرژی - خردادنیوز نوشت: با اوج گرفتن مباحث مربوط به اکتان‌افزای تولیدی پتروشیمی و دفاع مسعود میرکاظمی که به نوعی متهم ردیف اول ماجرای بنزین ...ادامه مطلب»

ترس از شوک اجتماعی، دلیل افشا نشدن مفاسد اقتصادی ...
tabnak.ir ۱۳۹۳/۰۳/۰۸ اقتصاد
از‌‌ همان ‌آغاز کار دولت یازدهم، که با اقدام شوک‌برانگیز دولت قبلی برای برداشت مبلغ کلان از حساب ریاست‌جمهوری ـ که به دستور شخص رئیس جمهور به حساب دان...ادامه مطلب»

تردد ماشین‌های سنگین اداره گاز در حریم درجه یک نقش‌رستم! ...
chn.ir ۱۳۹۳/۰۳/۰۸ اخبار
اجرای طرح ملی انتقال گاز از جنوب به شمال کشور درحالی آغاز شده که کارشناسان میراث‌فرهنگی استان فارس از تردد ماشین‌های سنگین شرکت گاز به حریم درجه یک نق...ادامه مطلب»

شعر پارسی : غزلیات سعدی - یار آن بود که صبر کند بر جفای یار ...
fa.wikisource.org ۱۳۹۳/۰۳/۰۷ هنر
یار آن بود که صبر کند بر جفای یار ترک رضای خویش کند در رضای یار گر بر وجود عاشق صادق نهند تیغ بیند خطای خویش و نبیند خطای یار یار از برای نفس گر...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF