Searchپارسید جستجو:کلیدواژه=Isna.ir

نامه آدیداس به فدراسیون فوتبال ایران: ما را درک کنید! ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
معاون برند آدیداس در پاسخ به نامه فدراسیون فوتبال ایران، اعلام کرد که این برند به خاطر این که نمی‌خواهد بازار کشور آمریکا را از دست بدهد از ادامه همکا...ادامه مطلب»

توقف خط تولید 8 خودرو به دلیل مصرف بالای سوخت+ اسامی ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ خودرو
دستور توقف تولید هشت خودروی جدید از سوی سازمان ملی استاندارد ایران به دلیل مصرف سوخت بالا صادر شد. به گزارش ایسنا، در فاز دوم اجرای طرح تطابق استاندار...ادامه مطلب»

تذکر به رانندگان تاکسی برای دریافت «کرایه کولر» ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ خودرو
معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران اخذ کرایه بیشتر بابت روشن کردن کولر در تاکسی را خلاف قانون دانست. مهدی ابراهیمی در گ...ادامه مطلب»

ذوالنور: هر وقت یقه‌مان را گرفتند اسناد را رو می‌کنیم ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ سیاست
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در واکنش به این پرسش که با توجه به تکذیب این ادعا از جانب مقامات دولت اوباما آیا نمی‌خواهد مستنداتش را ارایه کند، گف...ادامه مطلب»

اینستاگرام، رقص و اعترافات بغض‌آلود تلویزیونی...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ هنر
«رقص زن و انتشار فیلم رقص در جمهوری اسلامی ممنوع است و مائده و دیگران نیز باید به عنوان شهروندان این کشور، به قوانین و مقررات آن پایبند می بودند، حتی ...ادامه مطلب»

احضار سفرای فرانسه و بلژیک و کاردار آلمان به وزارت امور خارجه ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ سیاست
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد : سفرای فرانسه و بلژیک و کاردار آلمان به وزارت امور خارجه احضار شدند. به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی با اعلام ا...ادامه مطلب»

بازداشت یک دیپلمات ایرانی به اتهام بمب‌گذاری در گردهمایی منافقین ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ ارتش
دستگاه اطلاعاتی بلژیک مدعی شد که یک دیپلمات در رابطه با بمب‌گذاری در گردهمایی منافقین بازداشت شده است. به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، دستگاه اطلاعات...ادامه مطلب»

رئیس سازمان پدافند غیرعامل: تغییرات اقلیمی ایران مشکوک است/ابرهای ایر...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ طبیعت
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: تغییرات اقلیمی در ایران مشکوک به دخالت خارجی‌هاست؛ مراکز علمی که در کشور وجود دارد مطالعه‌ای در این خصوص انجام دا...ادامه مطلب»

وزیر کشور: در خرمشهر هیچ کشته‌ای نداشتیم/اعتراضات به آب اصلا سازمان ی...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ ارتش
وزیر کشور خاطرنشان کرد هیچ کشته ای در اعتراضات خرمشهر وجود نداشته است؛ یک زخمی بوده که به بیمارستان منتقل شده است. به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضل...ادامه مطلب»

خرم: روس‌ها از پشت خنجر می‌زنند ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ سیاست
ماه گذشته با وجود ابراز همکاری و حمایت اروپایی‌ها دیپلماسی ما به‌ شرق گرایش پیدا کرد. اما خیلی زود مشخص شد شرق و در رأس آن روسیه، در حد اروپایی‌ها هم ...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF