Searchپارسید جستجو:کلیدواژه=Isna.ir

وام ازدواج ۱۵ میلیون تومان شد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ اخبار
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بانک مرکزی و بانک‌های عامل را موظف کردند از منابع بانکی شامل حساب‌های پس‌انداز، جاری و سپرده، قرض‌الحسنه به هر یک از زوج‌ه...ادامه مطلب»

حرکت زشت بازیکنان الهلال عربستان در دیدار برابر استقلال ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
بازیکنان الهلال عربستان در دیدار برابر استقلال رفتار ناجوانمردانه و دور از ارزش های انسانی را انجام دادند. به گزارش ایسنا، در یکی از حساس ترین دیدارها...ادامه مطلب»

خادم: تبعات قرارنگرفتن مقابل اسرائیلی‌ها را بپذیریم/ تا کی به هرکس و ن...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
رییس فدراسیون کشتی گفت: اگر قرار است عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس اصل باشد، پس چرا باید زمین و آسمان را به هم دوخت و هرآنچه داشت هزینه ک...ادامه مطلب»

بدهی دولت به بانک مرکزی ۶۳ هزار میلیاردی شد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ اقتصاد
بدهی دولت به بانک مرکزی تا بیش از ۶۳ هزار میلیارد تومان رشد کرده است. به گزارش ایسنا، روند رشد بدهی‌های دولت به شبکه بانکی همچنان ادامه دارد. در کنار ...ادامه مطلب»

مرگ در حبس؛ از سعید امامی تا سیدامامی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ سیاست
جای مرموزی است. تصور بیشتر آدم‌ها از اتفاقات داخل آن، زاییده فیلم‌ها یا در بهترین حالت، حاصل خاطرات راست و دروغ کسانی است که پایشان به آنجا باز شده اس...ادامه مطلب»

راهکار ووشوی ایران برای مقابله با تحریم چینی‌ها چیست؟ ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
کشور چین فدراسیون ووشوی ایران را از جذب مربیان چینی تحریم کرده است تا مانع پیشرفت ایران شود. به گزارش ایسنا، در چند سال اخیر رشته رزمی ووشو یکی از پر ...ادامه مطلب»

واکنش عارف به درگذشت کاووس سیدامامی در بازداشت...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ سیاست
رییس فراکسیون امید مجلس با ابراز تاسف از درگذشت کاووس سیدامامی در بازداشت خواستار بررسی این موضوع از سوی دادستان و نهادهای نظارتی در قوه قضاییه و همچن...ادامه مطلب»

توقف ساخت ۱۰۰ برج و آپارتمان در تهران ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ اخبار
طی یکسال گذشته از ادامه ساخت‌وساز 100 پروژه ساختمانی در پایتخت جلوگیری شده است. به گزارش ایسنا، سال گذشته تفاهم‌نامه همکاری بین اداره‌کل استاندارد تهر...ادامه مطلب»

پاسخ تند سرمربی الاهلی به سوال خبرنگار ایرانی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
سرمربی الاهلی عربستان واکنش تندی به سوال یکی از خبرنگاران ایرانی نشست خبری قبل از دیدار تراکتور داشت. به گزارش ایسنا و به نقل از الوسط، در یکی از دیدا...ادامه مطلب»

عذرخواهی رسمی IOC کمیته برگزاری بازی‌های المپیک زمستانی از ایران...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
کمیته بین‌المللی المپیک و مسوول کمیته برگزاری بازی‌های المپیک زمستانی در نامه ای به صورت رسمی از ایران عذرخواهی کرد. به گزارش ایسنا، پس از اهدا نکردن...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF