جستجو:کلیدواژه=پلدختر

ادامه بارندگی در مناطق مختلف ایران؛ آب‌گرفتگی در تهران و بازگشت سیل به...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ طبیعت
مطابق پیش‌بینی سازمان هواشناسی ایران، بارش برف و باران در ۲۵ استان کشور تا روز چهارشنبه همچنان ادامه خواهد داشت. بر این اساس، پلیس راهنمایی و رانندگی ...ادامه مطلب»

سیل از شمال، روانه غرب و جنوب ایران شد؛ افزایش تلفات جانی در شیراز ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ طبیعت
یک هفته پس از جاری شدن سیل در چهار استان شمالی ایران با ورود سامانه بارشی جدید به غرب و جنوب ایران در تازه‌ترین مورد استان لرستان با طغیان رودخانه موا...ادامه مطلب»

بازدید قائم مقام سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از مناطق سیل‌زده ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ اخبار
قائم مقام سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امداد رسانی به3 هزار و 43 حادثه دیده سیلاب در استان لرستان، اظهارداشت: 51 تیم عملیاتی متشکل ا...ادامه مطلب»

دبیرکل جمعیت هلال احمر: بارندگی‌ها ۱2 استان را تحت تأثیر قرار داد دبی...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ اخبار
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور گفت: حجم بارندگی‌های کشور به گونه ای است که تا این لحظه 12 استان کشور را تحت تأثیر قرار داده است. به گزارش پایگاه اطلاع رس...ادامه مطلب»

استان‌های غربی زیر امواج سیل و طوفان/ سیل و باران در 136 شهر و روستا/ط...
farsnews.com ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ طبیعت
بارش شدید باران در اکثر شهرهای غربی کشور و وقوع سیل به ویژه در 136 شهر و روستا مردم را غافلگیر کرد. به گزارش خبرگزاری فارس؛ وقوع سیل در استان‌های غربی...ادامه مطلب»

زیبای خفته در آغوش غربت ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ سرگرمی
هنگام سفر به ایلام، آنچه قبل از هر چیز به چشم می‌آید، طبیعت زیبای استان و آثار تاریخی شگفت انگیزی است که همه جا پراکنده‌اند و اگر کسی به خود زحمت دهد ...ادامه مطلب»

بلوطستان پلدختر هم خاکستر شد/ مردم با بیل سراغ آتش رفتند/ پرندگان و خر...
khabaronline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۳۰ طبیعت
جنگلهای شهرستان پلدختر طی دو روز گذشته دوباره دچار آتش سوزی شدند و بخش زیادی از مراتع و جنگلهای این شهرستان و حیات وحش آن از بین رفت. پس از آتش سوزی ...ادامه مطلب»

پلهایی که در نوبت ثبت جهانی خاک می خورند/ اختصاص ۵میلیارد در ۲۰ سال - ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۱۰/۰۳ تاریخ
استانها > لرستان خرم آباد - پایتخت پلهای تاریخی ایران سالهاست چشم به راه تحقق وعده جهانی شدن این پلهای شگفت انگیزاست ولی مرمت غیراصولی برخی از این پله...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF