جستجو:کلیدواژه=مرکز آمار ایران

تبعات اقتصادی تحریم نفتی کامل ایران؛ دلار تا چه نرخی گران می‌شود؟ ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ اقتصاد
دولت آمریکا روز دوشنبه به طور رسمی اعلام کرد که معافیت‌‌ ۶ ماهه هشت کشور از شمول تحریم خرید نفت ایران با اتمام در دوم ماه می (۱۲ اردیبهشت ماه) تمدید ن...ادامه مطلب»

رشد اقتصادی ایران منفی شد ...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ اقتصاد
با اعلام مرکز آمار رشد اقتصادی در ۹ ماهه سال گذشته، با افت بیش از هفت درصدی تا منفی ۳.۸ درصد کاهش داشته است. *** مرکز آمار نشان می‌دهد که در ۹ ماهه سا...ادامه مطلب»

بانک مرکزی: تا اطلاع ثانوی، نرخ تورم را اعلام نمی کنیم ...
asriran.com ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ اقتصاد
اخیراً نیز بین نتایج شاخص تورم اعلامی بانک مرکزی و مرکز آمار تفاوت‌هایی رخ داده است که ممکن است برای عموم باعث سردرگمی و سوء تفاهم شود. بانک مرکزی به...ادامه مطلب»

چه کسی جیب مردم را خالی کرد؟ ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ اقتصاد
«جیب مردم» سه سالی است که برای برخی جریان‌های سیاسی اهمیت زیادی پیدا کرده است، همان جیبی که از سال ۱۳۸۴ و با روی کار آمدن دولت‌های نهم و دهم روز به رو...ادامه مطلب»

جمعیت ایران از ۸۰ میلیون گذشت...
irinn.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ اخبار
رئیس مرکز آمار ایران اعلام کرد: آمار جمعیت بر اساس نتایج اولیه سرشماری از مرز ۸۰ میلیون نفر عبور کرده است اما آمار قطعی و دقیق تر آن در پایان دی‌ ماه...ادامه مطلب»

توضیحات مرکز آمار ایران درباره شایعه آزادی «محمدرضا رحیمی» ...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ مردم
مدیر روابط عمومی مرکز آمار ایران، انتساب توییت مربوط به شایعه آزادبودن معاون اول محمود احمدی‌نژاد به یکی از ماموران این مرکز را رد کرد. «علی اکبر محزو...ادامه مطلب»

نتایج اولیه سرشماری اواخر دی ماه اعلام می شود ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ اخبار
رئیس مرکز آمار ایران گفت: نتایج اولیه سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۳۰ دی ماه ارائه می‌شود و نتایج تفصیلی نیز در مرداد ماه سال آینده قابل ارائه است. اطلا...ادامه مطلب»

سرشماری نفوس و مسکن سوم مهر آغاز می شود...
tejaratnews.com ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ اخبار
تجارت نیوز : رئیس سازمان برنامه بودجه تهران از آغاز سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ از سوم مهر خبر داد و گفت:خانوارهایی که پس از دو مرحله سرشماری اینترنت...ادامه مطلب»

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان ستاد سرشماری نفوس و مرکز آما...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ اخبار
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در دیدار مسئولان ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن، اعضای شورای‌عالی آمار کشور...ادامه مطلب»

جنگ سایبری هکرهای ایران و عربستان ...
asriran.com ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ اینترنت-آی.تی
سایت‌ سازمان آمار کل و سایت دفتر آمار عربستان سعودی یک روز پس از حمله هکری به سایت مرکز آمار ایران، هک شد. به گزارش تسنیم، یک روز پس از اینکه کارب...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF