جستجو:کلیدواژه=سوء تفاهم

بانک مرکزی: تا اطلاع ثانوی، نرخ تورم را اعلام نمی کنیم ...
asriran.com ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ اقتصاد
اخیراً نیز بین نتایج شاخص تورم اعلامی بانک مرکزی و مرکز آمار تفاوت‌هایی رخ داده است که ممکن است برای عموم باعث سردرگمی و سوء تفاهم شود. بانک مرکزی به...ادامه مطلب»

روایت رییس كل بانك مركزی از حاشیه نشین شدن دلار ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ اخبار
رییس كل بانك مركزی، دستاوردهای برجام برای اقتصاد ایران را چشمگیر و غیرقابل انكار توصیف كرد و گفت: 60 تا 70 درصد از انتظارات از توافق هسته ای محقق شده...ادامه مطلب»

علی اکبر صالحی در گفتگو با الجزیره: radio button آمریکا به تعهداتش در...
snn.ir ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ سیاست
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: آمریکایی‌ها در ظاهر ممکن است کارهایی انجام بدهند تا وانمود کنند به تعهداتشان پایبندند اما در واقع کار خاصی انجام نمی‌دهند...ادامه مطلب»

خبری جدید از برنامه «فیتیله» ...
afkarnews.ir ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ رسانه
وی درباره ادامه ساخت برنامه «فیتیله» اظهار کرد: ما درباره ادامه ساخت این برنامه نظر مثبتی نداریم البته هنوز هم به قطعیتی در این باره نرسیده ایم با این...ادامه مطلب»

موضوعات سلامتی که شما در مورد آنهابا همسرتان صحبت نمی کنید!! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ سلامت
هرچه بیشتر قبل از سخن گفتن و اشاره کردن به موضوعی، در مورد شرایط و مسائل مربوطه آگاهی داشته باشید، در ارائه مطلب کمک قابل توجهی به شما می کند. چگونه د...ادامه مطلب»

نرخ کمتر از سه درصد حضور زنان در مجلس زیبنده نیست ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ اخبار
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: همه جناح ها و گروه های سیاسی به این نتیجه رسیده اند که نرخ کمتر از سه درصد حضور زنان در مجلس شورای اسلام...ادامه مطلب»

دعای صبحگاهی برای همه فصول ...
botanic.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ زندگی سبز
درود درود صبحتون به خیر و شادی عزیز........ یادمان باشد........... بخشش را "بخش کنیم". محبت را "پخش کنیم" . غضب "پریشانی" است. نهایتش "پشیمانی" است . ...ادامه مطلب»

تاجگذاری محمدعلی شاه ...
iichs.ir 19/01/1907 تاریخ
موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران - تاجگذاری محمدعلی شاه در 4 ذیحجه 1324هـ .ق/ 28 دی 1285هـ .ش با دعوت قبلی و رسمی، سی نفر از رؤسای روحانیون به علاوه ش...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF