جستجو:کلیدواژه=زنبور عسل

محبوبترین نام های ایرانی:قسمت سوم آیدا - محیا...
1host2u.com ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ خ.ا.ب.
لیست محبوبترین نام های ایرانی : طبق آمار اداره ثبت احوال ایران در طول ده سال گذشته (بین سالهای 1986-1996) اسامی زیر بیشترین طرفداران را در بین ایرانیا...ادامه مطلب»

دانستنی هایی در مورد حیوانات که نمی دانستید !! ...
momtaznews.com ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ طبیعت
آیا می دانستید که : اختاپوس سه قلب دارد. قلب میگو در مغز آن است. مورچه ها هرگز نمی خوابند. حلزون ها می توانند تا سه سال بخوابند و در این مدت هیچ غذایی...ادامه مطلب»

معدن‌‌کاوی در بهرآسمان، منابع آب و خاک را نابود می‌کند...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ طبیعت
شهر > محیط زیست ایران - عباس محمدی: کوهستان بهرآسمان در جنوب استان کرمان، نقشی حیاتی در تأمین آب این منطقه خشک و گرم دارد. شوربختانه، اين كوه‌ها آما...ادامه مطلب»

عصر جدید فناوری رقم خورد پوست الکترونیکی روی بدن انسان آینده ...
ion.ir ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ اخبار
چند سالی است که دانشمندان موفق شده‌اند پوست مصنوعی را با قابلیت لمس و انتقال احساسات در آزمایشگاه تولید کنند و امکان بازیابی بخش‌های از بین رفته بدن ر...ادامه مطلب»

آفت کش ها بلای جان زنبورهای عسل ...
iren.ir ۱۳۹۵/۰۱/۱۰ طبیعت
کد خبر: ۹۲۶ زمان مخابره: - ۱۲:۰۸ ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ ایرن -تاثیر آفت کش ها در کاهش جمعیت زنبورهای عسل از مدت ها قبل شناخته شده، اما تداوم این وضعیت محققان ...ادامه مطلب»

هر کندوی عسل باید 14 کیلو عسل بدهد، ایرانی ها 80 کیلو برداشت می‌کنند!!...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۴ سلامت
تقلب گسترده در بازار مواد غذایی، موج بی‌اعتمادی مشتریان ایرانی را به دنبال داشته است. اما این تقلب‌ها به موارد جزئی و کم‌اهمیت خلاصه نمی‌شود و حالا در...ادامه مطلب»

عسل تقلبی را بشناسیم/اثرات درمانی عسل ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۹/۲۱ تغذبه
کارشناس آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو گفت: با توجه به ارزش غذایی عسل و لزوم مصرف آن در برنامه غذایی لازم است با ویژگی ها و ترکیبات آن آشناشويم. به ...ادامه مطلب»

برگزاري اولين دوره كنكور سراسري در كشور توسط وزارت علوم(1348 ش)...
rasekhoon.net 02/08/1969 تاریخ
برگزاری اولین دوره كنكور سراسری در كشور توسط وزارت علوم(1348 ش) کنکور یا کانکور (به فرانسوی: Concours)، نام آزمونی است که برای سنجش آموزش‌های داوطلبان...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF