جستجو:کلیدواژه=زاینده

ادامه بارندگی در مناطق مختلف ایران؛ آب‌گرفتگی در تهران و بازگشت سیل به...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ طبیعت
مطابق پیش‌بینی سازمان هواشناسی ایران، بارش برف و باران در ۲۵ استان کشور تا روز چهارشنبه همچنان ادامه خواهد داشت. بر این اساس، پلیس راهنمایی و رانندگی ...ادامه مطلب»

سیل از شمال، روانه غرب و جنوب ایران شد؛ افزایش تلفات جانی در شیراز ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ طبیعت
یک هفته پس از جاری شدن سیل در چهار استان شمالی ایران با ورود سامانه بارشی جدید به غرب و جنوب ایران در تازه‌ترین مورد استان لرستان با طغیان رودخانه موا...ادامه مطلب»

مضرات لاک ناخن بر هوش کودک...
web.zeytooni.com ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ سلامت
سمی بودن لاک موضوعی قطعی و به اثبات رسیده است. لاک ها حاوی ترکیباتی هستند که به THE BIG 3 معروفند و می توانند عامل مشکلات مغزی و برخی سرطان ها باشند. ...ادامه مطلب»

افزایش غلظت گرد و غبار در تهران از فردا ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ اخبار
دو جوان 25 ساله روز یکشنبه در آب های زاینده رود در محدوده استان چهارمحال و بختیاری جان خود را از دست دادند. دو جوان 25 ساله در آب‌های زاینده‌رود غرق ...ادامه مطلب»

رهاسازی 400 میلیون متر مکعب آب برای زاینده رود و تالاب گاو خونی ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۸/۱۵ طبیعت
زاینده رود امشب زنده می شود؛ رهاسازی 400 میلیون متر مکعب آب برای زاینده رود و تالاب گاو خونی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: آب رها سازی شده...ادامه مطلب»

سیاسیون به جای آرایش خشم، آرایش تعامل بگیرند/ به دنبال رشد اقتصادی بال...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۷/۲۲ سیاست
رییس جمهوری در گفت و گوی زنده تلویزیونی: سیاسیون به جای آرایش خشم، آرایش تعامل بگیرند/ به دنبال رشد اقتصادی بالای ۶ درصد تا پایان سال ۹۴ هستیم رییس ج...ادامه مطلب»

پیرزنی‌ که‌ طومار 500 ساله زاینده‌رود را درهم‌ پیچید ...
webzine.mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۶/۰۵ تاریخ
وقتی 512 سال پیش شیخ بهایی داشت با دقت هرچه‌تمام‌تر برای تقسیم آب زاینده‌رود طومار می‌نوشت، شاید هیچ‌وقت فکرش را نمی‌کرد که روزی، با تقاضای یک پیرزن،...ادامه مطلب»

چالش برای دفن یک ایرانشناس آمریکایی؛ تهاجم به یک مقبره با شیوه ای عجیب...
fardanews.com ۱۳۹۳/۰۱/۲۹ فرهنگ
مساله اصلی شعار نویسی بر بنای مقبره پوپ و ایجاد فضایی ناپسند برای تخریب این مقبره است. مساله‌ای که در اذهان عمومی جهان همانگونه معنا می یابد که در تخر...ادامه مطلب»

معرفی 7 کشور ضدآمریکایی: ایرانیان را در رتبه هفتم! ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ فرهنگ
موسسه افکارسنجی گالوپ در تازه‌ترین تحقیق خود با موضوع جایگاه آمریکا در افکار عمومی جهان، ایرانیان را در رتبه هفتم ضدیت با دولت آمریکا قرار داد. به گز...ادامه مطلب»

همسر ایرانی ریچارد فرای: جاسوس بودن ریچارد از کسی پنهان نبود اما... ...
seemorgh.com ۱۳۹۳/۰۱/۲۵ مردم
همسر ریچارد فرای در عین حال یادآوری کرده که فعالیت‌های "جاسوسی" فرای محدود به جنگ جهانی دوم و علیه آلمان نازی بوده است؛ موضوعی که پنهان نبوده و در نوش...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF