Searchپارسید جستجو: ماه=05 روز=17

مصوبه امتیاز نفت شمال ...
donya-e-eqtesad.com 17/05/1923 تاریخ
گروه تاریخ و اقتصاد: در تاریخ 26 اردیبهشت سال 1302 لایحه امتیاز نفت شمال به یک کمپانی معتبر آمریکایی تصویب شد. اين لايحه در كميسيون فوق‌العاده‌ نفت ت...ادامه مطلب»

ریتم آهنگ جام‌جهانی تندتر میشد، مردم را می‌رقصاند ...
afkarnews.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۷
واکنش جالب کفاشیان به ترانه تیم ملی: ریتم آهنگ جام‌جهانی تندتر میشد، مردم را می‌رقصاند علی کفاشیان به شدت ترانه احسان خواجه امیری برای تیم ملی را دوست...ادامه مطلب»

آمریكایی‌ها با پرچم ایران دور افتخار زدند ...
afkarnews.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۷
یکی از اعضای تیم کشتی فرنگی آمریکا با پرچم کشورمان در سالن هفتم تیر دور افتخار زد. به گزارش افکارنیوز، در حین دیدار رده‌بندی مسابقات جام جهانی کشتی فر...ادامه مطلب»

تبریک رئیس شبکه توئیتر به ماهینی ...
afkarnews.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۷
حسین ماهینی شب گذشته در شبکه مجازی توئیتر صفحه شخصی‌اش را راه‌اندازی کرد و رئیس این شبکه هم به وی برای این حضور تبریک گفت. تبریک رئیس شبکه توئیتر به م...ادامه مطلب»

افتخار پارس؛ پرطرفدارترین شعار جام‌جهانی روی اتوبوس‌ ایران ...
afkarnews.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۷
فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) شعار ۳۲ کشور حاضر در مسابقات جام جهانی را اعلام کرد. در این میان "افتخار پارس" شعاری بود که در نظرسنجی بیشترین رای ر...ادامه مطلب»

دریاچه چیتگر باید تخلیه شود ! ...
noonoab.com ۱۳۹۳/۰۲/۲۷ طبیعت
دریاچه چیتگر باید تخلیه شود ! رئیس دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران گفت: تنها راه حل از بین بردن بوی بد و حشرات دریاچه چیتگر، خالی کردن آب آن و تغییر ...ادامه مطلب»

ایران از دولت امارات خواست که کشتی آلپاین اترنیتی را توقیف کند/ خسارت...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۲/۲۷ اخبار
حسین شریف آبادی نماینده کنسرسیوم فازهای 13 گفت که این کنسرسیوم از دولت امارات خواست که شناور آلپاین اترنیتی مربوط به شرکت نروژی را به دلیل برخورد و و...ادامه مطلب»

مارادونا به تهران می آید...
molkaneh.com ۱۳۹۴/۰۲/۲۷ سرگرمی
قرار است همزمان با هفته سوم اکران فیلم “من دیه‌گو مارادونا هستم” به ایران بیاید تا در مراسم خیریه‌ای که همراه با نمایش این فیلم خواهد بود، شرکت کند. ط...ادامه مطلب»

وام خودرو 15، بازپرداخت 30.7 میلیون تومان...
molkaneh.com ۱۳۹۴/۰۲/۲۷ خودرو
بانك‌ها همیشه فرمول‌ها، بند و تبصره‌هایی دارند كه نرخ سود را اگرچه اسمی روی 21 درصد می‌بندند اما در عمل نرخ عقود مشاركتی را از مشتریان دریافت می‌كنند....ادامه مطلب»

وام خودرو 15، بازپرداخت 30.7 میلیون تومان...
sport.jamejamonline.ir ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
در سومین دیدار تدارکاتی رقم خورد پیروزی تیم ملی والیبال مقابل فنلاند تیم ملی والیبال ایران امروز در سومین دیدار تدارکاتی خود مقابل فنلاند به پیروزی ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF