جستجو: ماه=05-مه روز=16

دور چهارم مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 به پایان رسید/ العربیه: گفتگوهای...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۶ اخبار
مری هارف سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که این دور از مذاکرات هسته ای به پایان رسیده است. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : العربیه طی خب...ادامه مطلب»

علی مطهری: 3000 میلیارد اختلاس بدون هماهنگی با دولت امکان پذیر نیست ...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۶ سیاست
وی تصریح کرد: این خطای مامور بوده و باید محاکمه شود و عذر خواهی شود نظام که قصد کشتن او را نداشته است، اماعده ای با استناد به سخن امام خمینی (ره) که م...ادامه مطلب»

دستور رییس جمهور؛ عزل فرماندار بروجرد در پی ممانعت از سخنرانی سید حسن ...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۶ اخبار
سید حسن خمینی پس از اطلاع از چنین واکنشی از سوی دولت، با ارسال پیغامی به رییس جمهور و وزیر کشور، مخالفت صریح خود را با عزل فرماندار بروجرد اعلام کرده ...ادامه مطلب»

نقویان: ما در جامعه خودمان امیر کبیر هایی را خفه کردیم/شاه قجری رگ او ...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۶ سیاست
نقویان به عنوان یک روحانی محبوب که در دوره ای در کنار حجت الاسلام پناهیان دو سخنران معروف تهران بودند، این روزها کمتر با سخنرانی های به روز و همراه اش...ادامه مطلب»

آخرین بازماندگان دایناسورها درخلیج فارس/«مالکان زمین» درخطرانقراض ...
mehrnews.com ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ طبیعت
شناسهٔ خبر: 3658412 - یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰ استانها > هرمزگان قشم - «مالکان زمین» یش از ۲۰۰ میلیون سال است که ساکن کره زمین هستند. و انقراض ...ادامه مطلب»

اصول مراقبت‌هاى بهداشتى...
aftabir.com ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ سلامت
توزیع عادلانه مشارکت جامعه هماهنگی بین‌بخشی فن‌آوری مناسب توزيع عادلانه نخستين اصل کليدى راهبرد مراقبت بهداشتى اوليه برابرى يا عادلانه بودن توزيع خدم...ادامه مطلب»

دستگیری عوامل حمله تروریستی به کلانتری 22 اهواز...
jamejamonline.ir ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ارتش
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان از دستگیری تمام عوامل حمله تروریستی به کلانتری 22 اهواز خبر داد. *** تصویر دستگیری عوامل حمله تروریستی به کلانت...ادامه مطلب»

چای سبز را چه زمانی مصرف کنیم؟ ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ تغذبه
چای سبز را به دلیل داشتن موادی مانند کاتچین ضدسرطان و آنتی‌اکسیدان دارای خواص دارویی مفید می‌دانند، که نسبت به آنتی‌اکسیدان‌های معروفی چون ویتامین‌ها...ادامه مطلب»

جزئیات تکمیلی از پناهنده‌شدن ملی پوش ایرانی به آلمان...
jamejamonline.ir ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
عضو تیم ملی کانوپولوی بعد از مشکلاتی که داشت به آلمان پناهنده شد. *** تصویر جزئیات تکمیلی از پناهنده‌شدن ملی پوش ایرانی به آلمان به گزارش جام جم آنلا...ادامه مطلب»

علام 3 برند لوازم‌خانگی غیر استاندارد ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ اخبار
مدیرکل استاندارد استان تهران از توقیف تولید برخی برندهای جعبه شیرینی و لوازم خاتگی غیر استاندارد با ذکر نام این محصولات تولیدی خبر داد. به گزارش ایس...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF