جستجو: ماه=08-اوت روز=14

حضرت آیت الله خامنه ای: ادامه مذاکرات را منع نمی کنیم ...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۵/۲۳ اخبار
حضرت آیت الله خامنه ای: ادامه مذاکرات را منع نمی کنیم/کاری که دکتر ظریف شروع کرد و تا امروز هم خوب پیش رفتند دنبال می شود/مذاکره برخلاف تصورات برخی ها...ادامه مطلب»

دومین باخت تیم ملی والیبال مقابل آمریکا/دریغ از یک ست برد! ...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
آمریکا در لیگ جهانی 2014 عنوان قهرمانی را کسب کرد و تیم ایران نیز چهارم شد. قرار است این دو تیم در روزهای آینده دو دیدار دیگر برگزار کنند. تیم‌های مل...ادامه مطلب»

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ادعا کرد: از زمان انعقاد توافق ژنو، ایران را...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۵/۲۳ سیاست
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ادعا کرد: از زمان انعقاد توافق ژنو، ایران را تحریم نکرده ایم/نشست ایران و 1+5 در سازمان ملل در سطح وزرا خواهد بود آمریکا ادع...ادامه مطلب»

درختی که آب را تصفیه می‌کند ...
afkarnews.ir ۱۳۹۳/۰۵/۲۳ زندگی سبز
به گزارش افکارنیوز، سالانه بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار مرگ و میر بر اثر بیماری‌های ناشی از آلودگی آب رخ می‌دهد و این بیماری‌ها جان نزدیک به یک میلیار...ادامه مطلب»

کاهش میلیونی قیمت لکسوس...
seemorgh.com ۱۳۹۳/۰۵/۲۳ خودرو
در پی کاهش نرخ درهم، نماینده رسمی تویوتا در ایران خودروهای تویوتا و لکسوس را با کاهش قیمت 1.6 تا 16 میلیون تومانی به بازار عرضه می‌کند. معاون بازرگانی...ادامه مطلب»

باورنکردنی ترین روش های ترک اعتیاد: از سوراخ کردن مغز تا...!!...
seemorgh.com ۱۳۹۳/۰۵/۲۳ سلامت
باورش سخت است اما شوک الکتریکی، کتک خوردن، سوراخ کردن مغز و چندین راه عجیب و غریب دیگر همگی پیشنهادهایی است که متخصصان و پزشکان به بیماران خود داده ان...ادامه مطلب»

همکاری مجدد زوج محمدرضا گلزار و مهناز افشار در یک اثر نمایش خانگی...
seemorgh.com ۱۳۹۳/۰۵/۲۳ سرگرمی
بیژن بیرنگ گفت: حضور محمدرضا گلزار، مهناز افشار و مهرانه مهین ترابی در این سریال قطعی شده و در حال حاضر مشغول مذاکره با هنرمندان دیگری هستیم. کارگردان...ادامه مطلب»

زنگنه: دوران بخور بخور تمام شده/ نصف نیروهای وزارت نفت مازاد هستند ...
asriran.com ۱۳۹۳/۰۵/۲۳ اقتصاد
زنگنه: دوران بخور بخور تمام شده/ نصف نیروهای وزارت نفت مازاد هستند میزان تولید در چند سال گذشته از زمان جنگ هم بدتر بود / مردم باید باور داشته باشند ...ادامه مطلب»

درمان معتادان با پوشش بيمه‌اي/ 5 ميليون دفترچه بيمه سلامت در كشور صادر...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۵/۲۳ سلامت
يزد - خبرگزاري مهر: وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي از درمان معتادان با پوشش بيمه اي خبر داد و از آن به عنوان يكي از خدمات جديد اين وزارتخانه ياد كرد. ...ادامه مطلب»

کلیله و دمنه برای کودکان ایرانی به نظم درآمد/ انتقال ادبیات کهن به زبا...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۵/۲۳ هنر
اردبیل – خبرگزاری مهر: کلیله و دمنه کتابی پندآمیز است که در آن حکایتهایی از زبان حیوانات نقل شده‌ کتابی که به خرمندانه زندگی کردن تعبیر می شود، اما ای...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF