جستجو: ماه=10-اکتبر روز=11

روزنامه تازه سیدضیاء به نام «برق» به جای «شرق»...
donya-e-eqtesad.com 11/10/1910 تاریخ
18 مهرماه 1289 روزنامه تازه سیدضیاء طباطبایی‌یزدی به نام «برق» در تهران توزیع شد. دولت وقت روزنامه قبلی او به نام «شرق» را بسته بود که وی «برق» را با ...ادامه مطلب»

قانون تاسيس دو وزارتخانه تجارت و صناعت...
donya-e-eqtesad.com 11/10/1937 تاریخ
گروه تاریخ و اقتصاد: سندی از تاریخ 19 مهرماه 1316 موجود است که در آن فرمانی در دو ماده برای اجراي قانون تاسيس دو وزارتخانه تجارت و صناعت ابلاغ شده‌ اس...ادامه مطلب»

شورشیان مسلح با "احترام کامل" نخست وزیر لیبی را ربودند!+تکمیلی...
entekhab.ir ۱۳۹۲/۰۷/۱۹ اخبار
سی ان ان نوشت: شورشیان مسلح علی زیدان نخست وزیر لیبی را روز پنج شنبه ربودند و او را به محلی نامعلوم منتقل کردند. به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب»، ش...ادامه مطلب»

روحانی: اول باید معیشت مردم بهبود یابد/ در خصوص حجاب، آخرین مرحله تذکر...
entekhab.ir ۱۳۹۲/۰۷/۱۹ اخبار
رئیس جمهور با بیان اینکه امروز زنان در جامعه در مسیر عفت و پاکدامنی گام بر می دارند و اگر قرار است تذکری در خصوص مسایل حجاب داده شود باید در مدرسه، دا...ادامه مطلب»

«شهر موش‌ها ۲»، پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای کشور...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سرگرمی
در حالی فروش فیلم سینمایی «شهرموش‌ها ۲» تا پنجشنبه شب توانست از مرز هشت میلیارد و 500 میلیون تومان عبور کند که با در نظر گرفتن آمار فروش روز جمعه، این...ادامه مطلب»

رومینگ ملی وارد فاز نهایی شد، اپراتور‌ها می‌توانند از شبکه‌های یکدیگر ...
khabareno.com ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ دانش
چندی پیش شاهد اجرا فاز اول رومینگ ملی بودیم. در فاز اول به رایتل اجازه داده می‌شد تا در نقاطی که پوشش‌دهی مناسبی ندارد، از شبکه‌های ایرانسل و همراه‌او...ادامه مطلب»

دریاچه چیتگر، در میان 20 پروژه برتر جهان...
khabareno.com ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ طبیعت
در جریان یازدهمین کنگره جهانی سازمان کلان‌شهرهای‌های جهان از پروژه بزرگ دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) تقدیر شد. در یازدهمین کنگره جهانی سازمان کلان ش...ادامه مطلب»

سمت وسوی تجارت فرامرزی...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ اقتصاد
هما کبیری: هر چند که صادرات کالاهای غیرنفتی در نیمه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر وزنی با رشد 10/10درصدی و از نظر ارزش دلاری ب...ادامه مطلب»

اخراج خلبان الامارات به خاطر پرچم ایران! ...
isna.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ خودرو
شرکت هواپیمایی الامارات اقدام به اخراج خلبان این شرکت به دلیل برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه امام خمینی (ره) نمود. به گزارش خبرنگار خب...ادامه مطلب»

راز و نیاز با خدا ...
s4.picofile.com ۱۳۹۴/۰۷/۱۹ هنر
خدا وقتی نخواهد عمر دنیا سر نخواهد شد گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شد و تا وقتی نخواهد برگی از کا جی نمی افتد... و با غی از هجوم داس ها پر پر ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF