جستجو: ماه=11 روز=10

*اعدام دکتر "حسین فاطمی" وزیر امور خارجه دولت دکتر مصدق (1333 ش) ...
farsnews.com 10/11/1954 تاریخ
*اعدام دکتر "حسین فاطمی" وزیر امور خارجه دولت دکتر مصدق (1333 ش) دکتر سیدحسین فاطمی در سال 1296 ش در نایین به دنیا آمد. در سال 1315 به همراه برادرش وا...ادامه مطلب»

انعقاد قرارداد تسليحاتي يك ميليارد دلاري ميان عراق و فرانسه در جريان ج...
rasekhoon.net ۱۳۵۲/۰۸/۱۹ تاریخ
طرح کیسینجر برای صلح خاورمیانه در تهران فاش شد. ۱۸ آبان ۱۳۵۲ هنری کیسینجر وزیر امور خارجه ی آمریکا وارد تهران شد. وی مأموریت داشت تا درباره ی صلح خاور...ادامه مطلب»

اعلام فضاي باز سياسي توسط رژيم شاه (1355 ش) ...
rasekhoon.net ۱۳۵۵/۰۸/۱۹ تاریخ
اعلام فضای باز سیاسی توسط رژیم شاه (1355 ش) پس از پیروزی حزب دموكرات آمریكا به رهبری جیمی كارتر، از آنجا كه او تز حمایت از حقوق بشر را اعلام كرده بود،...ادامه مطلب»

انعقاد قرارداد تسليحاتي يك ميليارد دلاري ميان عراق و فرانسه در جريان ج...
rasekhoon.net ۱۳۶۰/۰۸/۱۹ تاریخ
انعقاد قرارداد تسلیحاتی یك میلیارد دلاری میان عراق و فرانسه در جریان جنگ (1360 ش) دولت فرانسه از ابتدای شروع جنگ، حمایت وسیع و همه جانبه‏ای از عراق به...ادامه مطلب»

72 ساعت نفس‌گیر هسته‌ای...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۲/۰۸/۱۹ سیاست
دنياي اقتصاد- در شرایطی که وزرای خارجه پنج کشور از 6 کشور مذاکره‌کننده با ایران –به جز چین- راهی ژنو شده بودند تا گفت و گوهای هسته‌ای با ایران را نها...ادامه مطلب»

دیده بان حقوق حیوانات- ایران » مشاهده بزرگترین پرنده قادر به پرواز جها...
arw.ir ۱۳۹۲/۰۸/۱۹ سرگرمی
دیده بان حقوق حیوانات: مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از مشاهده میش‌مرغ در منطقه چپلقلو حاشیه تالاب قره قشلاق شهرستان بناب توسط محیط بانان خبر...ادامه مطلب»

گیاهان دارویی همشهری آنلاین: آشنایی با خواص کاسنی؛ گیاهی معجزه‌گر...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۲/۰۸/۱۹ سلامت
یک کارشناس گیاهان دارویی با اشاره به خواص مفید کاسنی گفت: تصفیه خون و شستشوی کبد از جمله خواص کاسنی و عرق آن است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ای...ادامه مطلب»

خبرگزاری جمهوری اسلامی - گیلکی، زبان رسمی جلسات شورای شهرستان رشت شد...
irna.ir ۱۳۹۲/۰۸/۱۹ فرهنگ
رشت - با تصویب اعضای شورای شهرستان رشت ، زبان گیلکی برای اولین بار به عنوان زبان رسمی جلسات این شورا تعیین شد. [گیلکی، زبان رسمی جلسات شورای شهرستان ...ادامه مطلب»

خبرگزاری جمهوری اسلامی - بابک زنجانی از دولت طلبکار شد...
irna.ir ۱۳۹۲/۰۸/۱۹ مردم
تهران - از حدود دو سال پیش که نام بابک زنجانی ناگهان در عرصه اقتصادی و ... کشور نقش بست، حل معادله چگونگی رسیدن به این قدرت مالی و موضوع بدهی وی بیش ...ادامه مطلب»

گزارش: عصبانیت و قهر کفاشیان در برنامه تلویزیونی/ساختار صداوسیما ایرا...
goal.com ۱۳۹۲/۰۸/۱۹
کفاشیان در ابتدای قصه تنها به تمسخر درودگر و عالی پرداخت. اما با شنیدن این جمله که افراد کوچکی در فدراسیون کار می‌کنند در دفاع از آنها پاسخ تند و تی...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF