جستجو: ماه=10-اکتبر روز=10

فرمان توقیف اموال شعاع‌السلطنه...
donya-e-eqtesad.com 10/10/1911 تاریخ
دهم اکتبر 1911 مورگان شوستر آمریکایی که خزانه‌دار کل ایران بود، اعلام کرد که تا مساله «مالیات گیری دقیق و در سر موعد مقرر» در ایران حل نشود و در این م...ادامه مطلب»

دفاع مصدق از ایران در سازمان ملل...
donya-e-eqtesad.com 10/10/1951 اخبار
گروه تاریخ و اقتصاد: شوراي امنيت سازمان ملل اول اكتبر سال 1951 براي رسيدگي به شكايت دولت انگلستان از ايران يك جلسه مقدماتي تشكيل داد و تصميم گرفت كه ر...ادامه مطلب»

مجله مهر - سومین زن کابینه روحانی را بشناسید/عکس...
webzine.mehrnews.com ۱۳۹۲/۰۷/۱۸ اخبار
با انتصاب معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، یک زن دیگر به کابینه دکتر روحانی پیوست تا نام شهیندخت مولاوردی پس از الهام امین زاده و معصومه ابتک...ادامه مطلب»

مجله مهر - رمزگشایی از «اتفاقی که بجا نبود»...
webzine.mehrnews.com ۱۳۹۲/۰۷/۱۸ اخبار
چند روزی بعد از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره بجا نبودن برخی اتفاقاتی که در سفر نیویورک پیش آمد، رمزگشایی از این اتفاقات مد نظر رهبر معظم انقلاب آغاز...ادامه مطلب»

دعای صبحگاهی برای همه فصول ...
botanic.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ زندگی سبز
درود درود صبحتون به خیر و شادی عزیز........ یادمان باشد........... بخشش را "بخش کنیم". محبت را "پخش کنیم" . غضب "پریشانی" است. نهایتش "پشیمانی" است . ...ادامه مطلب»

صادرات میوه ایران به روسیه بررسی می شود ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ واردات-صادرات
وزیر جهاد کشاورزی : صادرات میوه ایران به روسیه بررسی می شود ایران امکان صادرات گسترده میوه و دیگر فرآورده های کشاورزی به روسیه را بررسی می کند. وزیر ...ادامه مطلب»

بسته جامع تعهدات بیمه‌ای پایه طراحی شد...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ سلامت
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران از طراحی بسته جامع تعهدات بیمه ای پایه برای سراسر کشور خبر داد. هدف از طراحی این بسته ایجاد شرایط عادلانه‌ای در زمین...ادامه مطلب»

عضویت ایران در فدراسیون جهانی اسبدوانی اسب عرب...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۸
ایران به عضویت فدراسیون جهانی اسبدوانی اسب عرب (I.F.A.R ) پذیرفته شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری، پیرو ارسال درخواست فدراسیون سوارکاری کشو...ادامه مطلب»

کنسرت چهار بانوی موسیقی در یک روز...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ سرگرمی
چهار گروه موسیقی بانوان در راستای تجلیل از فعالیت‌های یک بانوی نیکوکار و کارآفرین روی صحنه خواهند رفت. به گزارش ایسنا، مدیر برگزاری این اجرا توضیح داد...ادامه مطلب»

توئیتر از دولت آمریکا شکایت کرد...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ دانش
شبکه توئیتر در تلاش برای انتشار گزارشی کامل از درخواست‌های دولت آمریکا برای جاسوسی از کاربران این شبکه، از دولت آمریکا شکایت کرد. براساس گزارش NBC، تو...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF