Searchپارسید

راز درمان دیابت در این معجون شگفت آور - درمان بیماری ...
padra.info ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ سلامت
رییس انجمن صنایع غذایی ایران گفت: استفاده از عصاره دارچین و سرکه سیب برای کنترل و تنظیم قند خون بسیار مفید است. به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگا...ادامه مطلب»

پارلمان اسکاتلند به برگزاری مجدد همه‌پرسی جدایی از بریتانیا رای داد...
bbc.com ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ سیاست
پارلمان اسکاتلند، به درخواست نیکلا استورجن، وزیر اول این کشور، برای برگزاری مجدد همه‌پرسی استقلال از بریتانیا رای مثبت داد. نمایندگان پارلمان اسکاتلن...ادامه مطلب»

جشن زایش اشوزرتشت در تهران برگزار شد(۱)...
amordadnews.com ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ فرهنگ
خبرنگار امرداد: آریا جوانمردی جشن زایش اشوزرتشت یکشنبه ششم فروردین‌ماه ۱۳۹۶ خورشیدی در مارکار تهران‌پارس برگزار شد. خبرنگار امرداد: آریا جوانمردی جش...ادامه مطلب»

تغییر فضای کسب و کار ضرورت دارد خروج بیشتر بخش‌های اقتصادی کشور از رکو...
eghtesadonline.com ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ اقتصاد
حسین میرشجاعیان حسینی معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: براساس آمار مقدماتی حساب‌های ملی که در رابطه با سه ماهه نخست و دوم سال 95 توسط بان...ادامه مطلب»

تنفر چینی ها از فوتبال ایران به خاطر حرکت یازده سال پیش (+ عکس) ...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۱/۰۷
رسانه های چینی هنوز حرکت 11 سال پیش آرش برهانی را از یاد نبردند و خواستار انتقام از تیم ملی ایران شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت دیلی چین، دو...ادامه مطلب»

آشنایی با 6 ماده غذایی ضد پیری ...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ سلامت
مغزهای خوراکی سرشار از چربی غیر اشباع تک پیوندی هستند که به کاهش کلسترول بد (LDL) کمک می کنند. رژیم غذایی می تواند در شکل گیری آسیب رادیکال های آزاد ک...ادامه مطلب»

روایت جدید از "رودست" ایران به روسیه و اسراییل در سوریه ...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ ارتش
الجریده کویت مدعی شده کار کردن سامانه اس 300 مستقر در سوریه در جمعه گذشته در حالی است که پیشتر این سامانه ورود جنگنده های اسراییل به داخل خاک سوریه را...ادامه مطلب»

پاکسازی شریان‌ها با یک دستورالعمل طبیعی ...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ سلامت
با استفاده از یک دستورالعمل طبیعی می توانید به پاکسازی شریان ها کمک کرده و از شر تشکیل چربی بیش از اندازه در خون نیز خلاص شوید. شریان ها نوعی از رگ ها...ادامه مطلب»

جزئیات تخلف مالی مدیر برکنار شده آستان قدس رضوی ...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ فرهنگ
مسئول دفتر قائم‌مقام آستان قدس رضوی گفت: عزل قائم مقام سابق آستان قدس جزو اولین تغییرات مدیریتی آیت‌‌الله رئیسی بود و پس از تودیع، وی عملاً حتی یک روز...ادامه مطلب»

هشدار ترکیه: 3 میلیون پناهجو می خواهند از ایران به ترکیه و اروپا بروند...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ سیاست
در سال 2016 تعداد 30 هزار پناهجو به صورت غیرقانونی از مرزهای ایران وارد شهرهای شرق ترکیه شدند... دولت ترکیه مدعی وجود 3 میلیون پناهجو در ایران شد که د...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF