Searchپارسید

مطالعات نشان می دهد؛ کاهش مصرف کالری روند پیری را کُند می کند ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ سلامت
کاهش مصرف کالری می تواند روند فرآیند پیری را در سطح سلولی کاهش دهد. به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، تحقیقات نشان می دهد زمانیکه ریبوزوم ها، ساز...ادامه مطلب»

به رغم هشدار چین، ناو گروه هواپیمابر آمریکایی وارد دریای چین جنوبی شد ...
fa.rfi.fr ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ارتش
بقلم شاهرخ بهزادی نیروی دریایی ارتش آمریکا، دیروز، شنبه/١۸فوریه اعلام کرد که ناو گروه هواپیمابر این کشور که ناو هواپیمابر "یو اس اس کارل وینسون" بخشی ...ادامه مطلب»

تشکر فارسی جردن باروز از مردم ایران ...
roozame.com ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
جردن باروز قهرمان جهان و المپیک از تمامی مردم ایران به جهت حمایت ها و تشویق هایشان به زبان فارسی تشکر کرد. به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باش...ادامه مطلب»

ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ﺩﺳﺘﻪ ﺟﻤﻌﯽ ﺯﻧﺎﻥ ﻣﻤﺴﻨﯽ ﺩﺭ ﻗﻠﻌﻪ ﮔﻼﺏ ...
zanfars.ir ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ تاریخ
ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ﺩﺳﺘﻪ ﺟﻤﻌﯽ ﺯﻧﺎﻥ ﻣﻤﺴﻨﯽ ﺩﺭ ﻗﻠﻌﻪ ﮔﻼﺏ ﺗﺮﺍﮊﺩﯼ غمباری بود که ﺣﺪﻭﺩ ﺩﻭﯾﺴﺖ ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﺤﻤﺪﺷﺎﻩ ﻗﺎﺟﺎﺭ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺍﺳﺖ. در ﻫﻤﯿﻦ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﺩﺭ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﻣﻤﺴﻨﯽ ﻓ...ادامه مطلب»

قربانی آدم ربایی در مکه؛ متهم به زنای محصنه ...
fa.euronews.com ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ فرهنگ
فاهر قاره، قربانی ماجرای یک آدم ربایی عجیب است که فرارش منجر به مرگ خود یا پدر سه فرزندش می شود. این زن تبعه ترکیه به دلیل قوانین اسلامی عربستان سعودی...ادامه مطلب»

اختلاف بینداز و تسخیر کن، سیاست خارجی ترزا می...
irdiplomacy.ir ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ سیاست
پشت شعارهای پر از اغراق، همگرایی جنگ طلبی غربی و فرصت‌های اقتصادی قرار دارد. پس از برگزیت، انگلیس به شدت به دنبال تعمیق روابط خود با بازارهای جدید در...ادامه مطلب»

15 نویسنده ایتالیایی در راه تهران ...
farsnews.com ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ اخبار
رایزن فرهنگی ایتالیا در ایران خبر از حضور 15 نویسنده از کشور ایتالیا در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران داد. به گزارش خبرگزاری فارس، به من...ادامه مطلب»

یادداشت/ سید‌نعمت‌الله عبدالرحیم‌زاده شلیک به روابط ترامپ با مسکو ...
farsnews.com ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ اخبار
استعفای فلین را باید مهم‌ترین ضربه‌ای دانست که ترامپ در این مدت کوتاه متحمل شده و باعث شده تا او یکی از کلیدی‌ترین همراهان خود را از دست بدهد. به گزار...ادامه مطلب»

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا: بارش برف در کردستان، آذرب...
farsnews.com ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ اخبار
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور از بازگشایی محور کرج - چالوس که به علت ریزش بهمن بسته شده بود و بارش برف در بیشتر محورهای استان کردستان، آذربای...ادامه مطلب»

سند تازه‌ منتشر شده افشا کرد «سیا» از ۳ دهه قبل برای براندازی در سوریه...
farsnews.com ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ اخبار
یک سند قدیمی از سازمان سیا که به تازگی از طبقه‌بندی خارج شده نشان می‌دهد که دولت آمریکا از چندین دهه قبل توسل به راهبردهایی مشابه سیاست‌های فعلی را بر...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF