Searchپارسید

کیف سنتی زنانه ترمه و جاجیم مد ترمه هرگز از مد نمیفته...
artemisia.ir ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ بازرگانی
آیا میدانستید که کیف زنانه ترمه نشانه اصالت زن ایرانی است و ترکیب طرح جاجیم و ترمه تولیدی آرتمیس به گونه ای است که همیشه دل انگیز است و با انواع پوشش ...ادامه مطلب»

تولید و فروش ویژه انواع همیان سنتی ترمه...
artemisia.ir ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ بازرگانی
همیان ترمه, قیمت ترمه, قیمت همیان ترمه, قیمت پارچه ترمه, قیمت ترمه اصل تولید و فروش انواع همیان سنتی ترمه همیان ترمه از جمله محصولات محبوب آرتمیس می...ادامه مطلب»

کوله پشتی ارزان: تولید و فروش انواع کوله ضدآب...
artemisia.ir ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ بازرگانی
دنبال کوله ارزان میگردید؟ آدرس همینجاست! انواع کوله پشتی ارزان به قیمت تجاری عرضه میگردد. انواع کوله مدرسه ای، از 12000 تومان!!! فروش عمده و تکی کول...ادامه مطلب»

در گفت و گو با شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان ترامپ غیرقابل پیش‌بینی است/ بر...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ اخبار
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی تصریح کرد: تنها نتیجه خروج از برجام بی‌اعتباری است. به گزارش ایسنا، گفت‌وگوی کریستین امانپور مجری شبکه سی‌ان‌ان آمریک...ادامه مطلب»

معاون سازمان غذا و دارو پاسخ داد ماجرای نان‌هایی که باعث "سرطان" می‌ش...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ اخبار
"یکی از عوامل مهمی که امروزه باعث ایجاد گسترش سرطان در کشور شده، بحث نان است؛ نان‌هایی که افرادی با نام "نان خشکی و نمکی" آن‌ها را جمع‌آوری کرده و به ...ادامه مطلب»

پیامکی شدن قبض تلفن ثابت/مکالمه رایگان برای پرداخت غیرحضوری ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ اخبار
معاون شرکت مخابرات ایران با اشاره به اجرای طرح حذف کاغذ در دفاتر خدماتی منطقه ۸ تهران، از ارسال قبض پیامکی برای شش میلیون مشترک در راستای حذف کامل قبو...ادامه مطلب»

مرتب‌کردن مولکول‌ها در خون توسط ربات‌های دی.ان.ای ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ اخبار
ربات‌ها در حال حاضر در مرتب‌سازی ذرات خوب هستند. حال آیا عالی نمی‌شود اگر آنها بتوانند چیزهایی را در مقیاس بسیار کوچکتر مرتب کنند؟ به گزارش ایسنا و به...ادامه مطلب»

ربیعی خبر داد دعوت از ٤٠ شرکت آلمانی برای همکاری اقتصادی با ایران ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ اخبار
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح اعزام نیروی کار به خارج از کشور گفت: برنامه اعزام نیروی کار را از سال ٩٣ آغاز شد اما شرایط سیاسی کشور د...ادامه مطلب»

سیب صادراتی شش برابر ارزان‌تر از بازار داخلی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ اخبار
صادرات سیب در پنج ماهه امسال در حالی بیش از ۴۲۳ درصد نسبت به سال گذشته کمتر شده که قیمت آن نسبت به بازار داخلی حدود شش برابر نیز ارزان‌تر و کیلویی ۸۸۶...ادامه مطلب»

احتمال توقف تولید ۲۰مدل خودرو در سال آینده+اسامی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ اخبار
با توجه به مصوبه افزایش تعداد استانداردهای خودرویی از ۵۱ به ۸۳ مورد، احتمال توقف خط تولید ۲۰ مدل خودرو از پنج گروه خودرویی در دی ماه سال ۱۳۹۷ وجود دار...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF