Searchانتخابات ریاست جمهوری ایران از نیوزیلند آغاز شد

انتخابات ریاست جمهوری ایران از نیوزیلند آغاز شد...
fa.alalam.ir ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ اخبار

کلیدواژه ها:#Fa.alalam.ir، #اردیبهشت، #اسلامی، #العالم، #انتخابات، #انتخابات_ریاست_جمهوری_ایران، #ایران، #ایرانی، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #دانشگاه، #سفارت_ایران، #شبکه_العالم، #کرسی

ایرانیان مقیم نیوزیلند به عنوان اولین گروه از هموطنان از ساعت ۸ صبح به وقت محلی با حضور در دانشگاه ويكتوريا در شهر ولينگتون رای خود را برای انتخاب نامزد مورد نظر برای کرسی ریاست جمهوری به صندوق ریختند.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم ، یک ایرانی ساکن نیوزیلند به عنوان نخستین رای دهنده در انتخابات ریاست جمهوری 96 رای خود را به صندوق انداخت و به این ترتیب فرآیند رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران از خارج از کشور آغاز شد.
با توجه به اختلاف زمانی هفت ساعت و نیم ایران و نیوزیلند رای گیری در شهر ولینگتون و در یکی از دانشگاه های این شهر در ساعت 9 و نیم به وقت محلی آغاز شد و حاضران پای این صندوق نخستین ایرانیانی هستند که در انتخابات این دوره مشارکت میکنند.
رای گیری از ایرانیان مقیم نیوزیلند برای انتخابات ریاست جمهوری در چهار شهر apostrophe آکلند apostrophe ، apostrophe کرایست چرچ apostrophe ، apostrophe ولینگتون apostrophe و apostrophe دنیدن apostrophe انجام خواهد شد.
تا دو ساعت پس از پایان وقت اداری رسمی نیوزیلند رای گیری از ایرانیان ادامه پیدا خواهد کرد.
سفارت جمهوری اسلامی ایران در ولینگتون پیشتر با صدور اطلاعیه ای اعلام کرده بود که دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران ، در روز جمعه 29 اردیبهشت 1396 برابر با 19 ماه می 2017 در چهار شهر نیوزیلند برگزار خواهد شد. در این راستا سفارت جمهوری اسلامی ایران در ولینگتون اقدام به استقرار 3 صندوق رای (بصورت سیار) در شهرهای ولینگتون (یک صندوق) ، آکلند (یک صندوق) ، دانیدن و کرایست چرچ (مشترکا یک صندوق) خواهد کرد.
براساس اعلام سفارت ایران ایرانیان مقیم دارای حداقل 18 سال سن (متولدین 29 اردیبهشت 1378 مطابق با 19 می 1999 و قبل از آن) می توانند با در دست داشتن گذرنامه ایرانی (و یا شناسنامه) به یکی از آدرس های زیر مراجعه کرده و در انتخابات شرکت نمایند:
1- ولینگتون:
الف- از ساعت 9:30 تا 11 صبح: در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون به آدرس:
Room 345, Cotton Building, Kelburn Campus, Victoria University of Wellington, Kelburn, Wellington
ب- از ساعت 2 تا 7 بعد از ظهر: سفارت جمهوری اسلامی ایران در ولینگتون به آدرس:
151 Te Anau Road, Hataitai- Wellington
2- آکلند:
الف- از ساعت 9:30 تا 11صبح: در دانشگاه مسی در منطقه شمالی آکلند به آدرس:
Main Entrance, Building No .4, Student Association. Level 2, Albany Campus, Massey University, Auckland
ب- از ساعت 11:30 صبح تا 1 بعد از ظهر: در دانشگاه آکلند به آدرس:
Room 315-Level 3, Kate Edger Information Commons, 11 Symonds Street, University of Auckland, Auckland
پ- از ساعت 2:30 تا 6:30 بعد از ظهر: در منطقه مرکزی آکلند به آدرس:
Mt. Albert- Ferndale House, Auckland
3- دانیدن:
از ساعت 10:30 صبح تا 12 ظهر: در دانیدن به آدرس:
Landcare Research Dunedin -764 Cumberland Street- Dunedin
4- کرایست چرچ:
از ساعت 3 تا 6 بعد از ظهر: در کرایست چرچ به آدرس:
Te Hapua: Halswell Center- 341 Halswell Rd- Christchurch
سفارت ایران از هموطنان مقیم خواسته است با ارائه گذرنامه ایرانی (و یا شناسنامه) خود ، در ساعات مقرر در یکی از هفت مکان اعلام شده رای خود را به صندوق بیاندازند.
---ایرانیان مقیم نیوزیلند به عنوان اولین گروه از هموطنان از ساعت ۸ صبح به وقت محلی با حضور در دانشگاه ويكتوريا در شهر ولينگتون رای خود را برای انتخاب نامزد مورد نظر برای کرسی ریاست جمهوری به صندوق ریختند. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

جهان نيوز - روحانی: ملت ایران را نمی‌توان به تسلیم واداشت/ هرکس پاسخ م...
jahannews.com ۱۳۹۲/۰۵/۱۶ اخبار
به گزارش جهان به نقل از تسنیم، مراسم تحلیف حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد. ۶۰ هیئت خارجی در این مراسم تحلیف ...ادامه مطلب»

اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا ...
iranmatlab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ اخبار
اخبار سیاست خارجی - اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا هیلاری کلینتون که ظاهرا برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 آماده می‌شود ضمن دفاع از ع...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»


EOF