Searchآغاز به کار جشنواره کن با حضور اصغر فرهادی

آغاز به کار جشنواره کن با حضور اصغر فرهادی ...
fa.euronews.com ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ مردم

کلیدواژه ها:Fa.euronews.com، اردیبهشت، اصغر فرهادی، ایرانی، جانی دپ، جشنواره کن، شهاب حسینی، فرانسه، فرانسوی، ونسا پارادی، چهارشنبه


به روز شده در: ۱۷/۰۵/۲۰۱۷
هفتادمین دورۀ فستیوال فیلم کن در فرانسه ، روز چهارشنبه ، ۲۷ اردیبهشت ماه (۱۷ ماه مه) با حضور اصغر فرهادی ، فیلم ساز ایرانی در صحنۀ مراسم افتتاح شروع به کار کرد.
آقای فرهادی در مراسم افتتاح به همراه « لی‌لی رز دپ » بازیگر و مدل فرانسوی-آمریکایی در صحنه حاضر شد. است. لی‌لی رز دختر جانی دپ بازیگر آمریکایی و ونسا پارادی خواننده فرانسوی است.
اصغر فرهادی سال گذشته با فیلم فروشنده جایزه بهترین فیلمنامه این جشنواره را از آن خود ساخت. شهاب حسینی ، از بازیگران اصلی این فیلم هم برندۀ جایزۀ بهترین بازیگر مرد شد.
جشنواره امسال کن در اولین روز آن با فیلم فرانسوی « ارواح اسماعیل » آغاز به کار می کند.
مراسم امسال فستیوال کن تحت تدابیر امنیتی شدیدتر از سالهای گذشته برگزار می شود.
شهر کن در نزدیکی شهر نیس فرانسه قرار دارد ، شهری که تابستان سال گذشته یک مرد مهاجم در خیابان ساحلی آن با کامیون به انبوه جمعیت راند و جان ۸۶ نفر را گرفت.
برای جلوگیری از تکرار حمله ای مشابه در کن و در محل برگزاری جشنواره ، در کنار نیروی انسانی و امنیتی و تمهیدات ویژه ، موانع بتونی به شکل گلدانهای بزرگ قرار داده شده است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

کتایون شهابی در میان داوران بخش اصلی جشنواره کن ...
ghasedaknews.net ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ مردم
پس از چهره‌های مطرحی چون «امیر کاستاریکا»، «وونگ کاروای»، «ایزابل هوپر»، «تیم برتون»، «رابرت دنیرو»، «نانی مورتی»، «استیون اسپیلبرگ» و برادران «کوئن» ...ادامه مطلب»

گزارش ایلنا از نشست خبری فیلم فروشنده؛ فرهادی، علیدوستی و حسینی در نشس...
ilna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ سرگرمی
نشست خبری با حضور گسترده خبرنگاران و عکاسان برگزار شد. در این نشست؛ اصغر فرهادی گفت: بخشی از کسانی که فیلم‌ها را متهم به سیاه‌نمایی می‌کنند قصد دیگری ...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»


EOF