Searchاعتراض چین به تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران

اعتراض چین به تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران ...
irna.ir ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ اخبار

کلیدواژه ها:#Irna.ir، #اعتراض، #امور_خارجه، #ایران، #ایرانی، #ایرنا، #تحریم، #ترامپ، #خزانه_داری، #دولت، #سخنگوی_دولت، #فرهاد، #وزارت_امور_خارجه، #پکن، #چهارشنبه، #چین، #چینی

پکن - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه چین روز پنجشنبه نسبت به تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران و چند شرکت چینی به شدت اعتراض کرد و گفت که شکوائیه رسمی کشورش تسلیم آمریکا شده است.
[اعتراض چین به تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران]

...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

واعظی: پهنای باند اینترنت ایران به 12 هزار گیگابیت برثانیه می رسد ...
ion.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اینترنت-آی.تی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت ایران تا پایان امسال به 12 هزار گیگابیت برثانیه افزایش خواهد یافت. ایران آنلاین /Bit (بیت): بیت...ادامه مطلب»

رییس جمهور روحانی: همیشه با مردم مانند ایام انتخابات برخورد کنید/ از د...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ سیاست
موسیقی‌های سطح پایین را نمی پسندیم، هرچند برخی گفتند خوب است. نخستین نشست خبری رئیس دولت دوازدهم که در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ...ادامه مطلب»

در اقدامی متقابل و در واکنش به اقدام غیرقانونی واشنگتن ایران 9 فرد و ش...
farsnews.com ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ اخبار
در اقدامی متقابل و در واکنش به اقدام غیرقانونی واشنگتن ایران 9 فرد و شرکت آمریکایی را به فهرست افراد حقیقی و حقوقی تحت تحریم خود اضافه کرد در واکنش به...ادامه مطلب»


EOF