Searchاطلاعیه مهم برای صاحبان حساب بانکی

اطلاعیه مهم برای صاحبان حساب بانکی ...
dana.ir ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ اخبار

کلیدواژه ها:#، #Dana.ir، #آنلاین، #اردیبهشت

در راستای راه‌اندازی سامانه نهاب (نظام هویت سنجی الکترونیکی) ، کلیه مشتریان بانک‌ها لازم است با مراجعه به شعبه‌های بانک خود ، از صحت ثبت اطلاعات شناسنامه ای‌شان اطمینان حاصل کنند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اقتصاد آنلاین ، در راستای راه‌اندازی سامانه نهاب (نظام هویت سنجی الکترونیکی) ، کلیه مشتریان بانک‌ها لازم است با مراجعه به شعبه‌های بانک خود ، از صحت ثبت اطلاعات شناسنامه‌ای‌شان اطمینان حاصل کنند.
در غیر این صورت ، امکان ارایه خدمات بانکی به حساب‌های دارای نقص اطلاعات پس از نیمه اردیبهشت امکان‌پذیر نخواهد بود.

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

سهمیه سوخت خودروهای شخصی احتمالا قطع می‌شود؛ بنزین چقدر گران می‌شود؟ ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۳/۰۲ خودرو
حمل ‌و‌ نقل > سوخت - همشهری آنلاین: مدیر روابط عمومی وزارت نفت گفت: در مورد سهمیه سوخت خودرو‌های شخصی هنوز تصمیم قطعی صورت نگرفته است اما به‌ احتمال ...ادامه مطلب»

جنتی: حذف فیلم محمد (ص) از اسکار دلایل سیاسی و مذهبی داشته است ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ رسانه
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به حذف فیلم فاخر و ارزشمند محمد(ص) از جایزه اسکار، گفت: به احتمال زیاد دلایل سیاسی و مذهبی باعث حذف این فیلم از اسک...ادامه مطلب»

این بانوی روستایی در 60 سالگی به نهضت سواد آموزی رفت تا عطر شهادت را ب...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ فرهنگ
عشق یک مادر این روز‌ها در تار وپود قالیچه‌ای نقش بسته است که در هر گره آن هزاران ناگفته دارد. تصویر وصیتنامه این شهید چند روزی است که زینت بخش خانه ما...ادامه مطلب»


EOF