Searchاطلاعیه مهم برای صاحبان حساب بانکی

اطلاعیه مهم برای صاحبان حساب بانکی ...
dana.ir ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ اخبار

کلیدواژه ها:#، #Dana.ir، #آنلاین، #اردیبهشت

در راستای راه‌اندازی سامانه نهاب (نظام هویت سنجی الکترونیکی) ، کلیه مشتریان بانک‌ها لازم است با مراجعه به شعبه‌های بانک خود ، از صحت ثبت اطلاعات شناسنامه ای‌شان اطمینان حاصل کنند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اقتصاد آنلاین ، در راستای راه‌اندازی سامانه نهاب (نظام هویت سنجی الکترونیکی) ، کلیه مشتریان بانک‌ها لازم است با مراجعه به شعبه‌های بانک خود ، از صحت ثبت اطلاعات شناسنامه‌ای‌شان اطمینان حاصل کنند.
در غیر این صورت ، امکان ارایه خدمات بانکی به حساب‌های دارای نقص اطلاعات پس از نیمه اردیبهشت امکان‌پذیر نخواهد بود.

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

نمایشگاهی از آثار تنها وارث خط ناخنی در ایران...
khabaronline.ir ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ هنر
فرهنگ > تجسمی - نمایشگاه خوشنویسی ناصر جواهرپور تنها وارث خط ناخنی در ایران از اول تا 13 اردیبهشت در باغ موزه هنر ایرانی برپا خواهد بود. به گزارش خبر...ادامه مطلب»

رئیس جمهورقانون جرم سیاسی را ابلاغ کرد...
rastinonline.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ سیاست
*** حسن روحانی رئیس جمهوری، قانون جرم سیاسی را برای اجرا به وزارت کشور و وزارت دادگستری ابلاغ کرد. به گزارش راستین آنلاین ،به نقل از پاگاه اطلاع ر...ادامه مطلب»

قیمت نفت به 53 دلار رسید ...
dana.ir ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ اخبار
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۸ سنت افزایش به ۵۳ دلار و ۷ سنت رسید. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تسنیم، قیمت نفت روز جمعه افزایش یاف...ادامه مطلب»


EOF