Searchولایتی: تکلیف جنگ بر روی زمین معلوم می شود نه آسمان

ولایتی: تکلیف جنگ بر روی زمین معلوم می شود نه آسمان ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ سیاست

کلیدواژه ها:#Isna.ir، #آزادی، #اسلامی، #ایران، #ایسنا، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #حلب، #سوریه، #علی_اکبر_ولایتی، #فرات، #مردم، #مقاومت

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: آمریکایی ها به فکر افتاده اند که از طریق هوا یا موشک کاری انجام دهند اما تکلیف جنگ بر روی زمین معلوم می شود نه بر روی آسمان.
به گزارش ایسنا ، علی اکبر ولایتی در گفت وگوی تلویزیونی درباره تحولات سوریه اظهار کرد: تا جایی که بنده اطلاع دارم قدم بعدی آزادی ادلب است ، ادلب اگر آزاد شود بنده به آنجا هم خواهم رفت همان طور که بعد از آزادی حلب به حلب رفتم برای این که از نزدیک به مقاومت و مردم آن منطقه از سوی جمهوری اسلامی ایران تبریک بگویم.
وی افزود: ان شاالله قدم بعدی شرق فرات است ، آمریکایی ها سست تر از آن هستند بتوانند در شرق فرات بمانند. حتما در مقابل ، این مقاومت پایدار رزم دیده و تجربه دارد و حتما آنها شکست خواهند خورد امکان ماندن شان نیست.
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در پایان گفت: از این رو به فکر افتاده اند که از طریق هوا یا موشک کاری انجام دهند اما تکلیف جنگ روی زمین معلوم می شود نه بر روی آسمان.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

با پیکر رضاشاه چه کنیم؟ ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ تاریخ
«من با آن‌ که مطمئن هستم برای انتشار این نوشته ناسزاهای بسیاری خواهم شنید اما بنابر وظیفه روشنفکری و برای مصالح جمهوری اسلامی و آینده این سرزمین، این ...ادامه مطلب»

در گفت و گو با شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان ترامپ غیرقابل پیش‌بینی است/ بر...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ اخبار
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی تصریح کرد: تنها نتیجه خروج از برجام بی‌اعتباری است. به گزارش ایسنا، گفت‌وگوی کریستین امانپور مجری شبکه سی‌ان‌ان آمریک...ادامه مطلب»

قول مساعد مسئولان برای رفع فیلتر تلگرام تا فردا ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ اینترنت-آی.تی
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از قول مساعد مسئولان مربوطه برای رفع فیلتر تلگرام تا فردا (پنج‌شنبه) در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت که ...ادامه مطلب»

رییس‌ جمهوری در همایش سفرا و روسای دفاتر و نمایندگی‌های ایران در خارج...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ اخبار
برجام پیروزی عظیم سیاسی ملت ایران و الگویی جهانی برای حل مشکلات است/ احترام جهان به دیپلماتهای ما، احترام به عظمت ملت ایران است رئیس جمهوری اظهارداشت:...ادامه مطلب»


EOF