Searchولایتی: تکلیف جنگ بر روی زمین معلوم می شود نه آسمان

ولایتی: تکلیف جنگ بر روی زمین معلوم می شود نه آسمان ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ سیاست

کلیدواژه ها:#Isna.ir، #آزادی، #اسلامی، #ایران، #ایسنا، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #حلب، #سوریه، #علی_اکبر_ولایتی، #فرات، #مردم، #مقاومت

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: آمریکایی ها به فکر افتاده اند که از طریق هوا یا موشک کاری انجام دهند اما تکلیف جنگ بر روی زمین معلوم می شود نه بر روی آسمان.
به گزارش ایسنا ، علی اکبر ولایتی در گفت وگوی تلویزیونی درباره تحولات سوریه اظهار کرد: تا جایی که بنده اطلاع دارم قدم بعدی آزادی ادلب است ، ادلب اگر آزاد شود بنده به آنجا هم خواهم رفت همان طور که بعد از آزادی حلب به حلب رفتم برای این که از نزدیک به مقاومت و مردم آن منطقه از سوی جمهوری اسلامی ایران تبریک بگویم.
وی افزود: ان شاالله قدم بعدی شرق فرات است ، آمریکایی ها سست تر از آن هستند بتوانند در شرق فرات بمانند. حتما در مقابل ، این مقاومت پایدار رزم دیده و تجربه دارد و حتما آنها شکست خواهند خورد امکان ماندن شان نیست.
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در پایان گفت: از این رو به فکر افتاده اند که از طریق هوا یا موشک کاری انجام دهند اما تکلیف جنگ روی زمین معلوم می شود نه بر روی آسمان.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

رییس‌ جمهوری در همایش سفرا و روسای دفاتر و نمایندگی‌های ایران در خارج...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ اخبار
برجام پیروزی عظیم سیاسی ملت ایران و الگویی جهانی برای حل مشکلات است/ احترام جهان به دیپلماتهای ما، احترام به عظمت ملت ایران است رئیس جمهوری اظهارداشت:...ادامه مطلب»

واکنش‌ها به سبک هنری برای حمله تروریستی تهران ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ هنر
بسیاری از هنرمندان و مسوولان هنری با انتشار عکس، مطلب، موسیقی یا طراحی پوستر به حمله تروریستی که ۱۷ خردادماه در تهران رخ داد، در شبکه‌های اجتماعی واکن...ادامه مطلب»

رییس جمهور روحانی: همیشه با مردم مانند ایام انتخابات برخورد کنید/ از د...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ سیاست
موسیقی‌های سطح پایین را نمی پسندیم، هرچند برخی گفتند خوب است. نخستین نشست خبری رئیس دولت دوازدهم که در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ...ادامه مطلب»

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست: آمریکا با خروج از توافق‌نامه پاریس خود ر...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ اخبار
خروج دولت آمریکا از توافق‌نامه تغییرات اقلیمی پاریس در هفته گذشته واکنش هایی را از سوی دبیر کل سازمان ملل و مقامات ارشد کشورهای اروپایی به دنبال داشت ...ادامه مطلب»


EOF