Searchمستندی درباره‌ی قاچاق دختران رونمایی شد

مستندی درباره‌ی قاچاق دختران رونمایی شد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ اخبار

کلیدواژه ها:#Isna.ir، #ارتباط، #ازدواج، #اسلامی، #انقلاب، #انقلاب_اسلامی، #ایران، #ایرانی، #ایسنا، #ایمان، #جرایم_سایبری، #جهانی، #حاکمیت، #دختران_ایرانی، #سپاه، #سپاه_پاسداران، #سپاه_پاسداران_انقلاب_اسلامی، #سینمای_ایران، #شیعه، #صنعتی، #عباسی، #فرانسه، #لیبرالیسم، #مستند، #پاسداران، #پایتخت، #یزدی

حسن عباسی در مراسم رونمایی از مستند « پول و پورن » گفت: افرادی از طریق روش‌های فاسد به زندگی بورژوازی رسیدند ، این زندگی بورژوازی عامل نابودی ما است و می‌خواهند از دختران شیعه سواستفاده کنند.
به گزارش ایسنا ، مراسم رونمایی از مستند « پول و پورن » با موضوع قاچاق دختران ایرانی با حضور عوامل فیلم و سخنرانی حسن عباسی سه شنبه 18 مهرماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.
محسن یزدی مدیر بخش مستند حوزه هنری در ابتدای مراسم با بیان اینکه "ورود به مسائلی از این دست مشکلات خاص خودش را دارد" گفت: ما مرتب بحث می‌کردیم که آیا نشان دادن این مسال خوب است؟! ورود به این بحث‌ها مانند شمشیر دو لبه است که گفتنش لازم است و از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی در ادامه افزود: این پروژه کار آخر ما نیست ، ما می‌دانیم که این فیلم مشکلاتی داشته بنابراین منتظریم کارشناسان آن را نقد کنند و به ما بگویند. صراحت‌هایی وجود دارد که عذرخواهی می‌کنم ولی احساس ما بر این است که این نوع صراحت گاهی لازم است.
سپس حسن عباسی ، فعال و تحلیلگر سیاسی به عنوان سخنران این مراسم ، گفت: ما در زندگی توحیدی باید در حال هجرت از کفر به ایمان باشیم. در طبقه بندی اجتماعی افراد خنثی جامعه از همه مقصرترند. اینها هرکسی هر چیزی را بگوید می‌پذیرند و به آن عمل می‌کنند ، صحبت از جنگ نرم است و جنگ نرم از همین نقاط آغاز می‌شود.
او ادامه داد: اکنون با ازدواج سفید و چهارشنبه‌های سفید و هم خانگی مواجه هستیم که این یک شکل از لیبرالیسم در حوزه اخلاق صنعت پورن است.
عباسی با اشاره به مستند دیگری به نام « فقر و فحشا » گفت: در دهه 70 ، 3 فیلم مستند در همین زمینه ساخته شد. من در سال 83 نیز در ارتباط با فروش دختران هشدار دادم که از من چندین شکایت شد ، همان زمان مسعود ده نمکی « فقر و فحشا » را ساخت و حالا 13 سال گذشته و پول و پورن توسط مهدی نقویان ساخته شده است.
او افزود: صنعت پورن صنعتی پولساز است. همانطور که ما در این فیلم دیدیم افرادی از این روش به زندگی بورژوازی رسیدند ، این زندگی بورژوازی عامل نابودی ما است.
عباسی با انتقاد از سینمای ایران بیان کرد: جریان مرموزی به عنوان ابزورد وجود دارد؛ بخش عمده‌ای از جامعه سینمایی کشور ابزورد است؛ گویی عالم یک تکرار بیهوده است. فیلم‌هایی مانند « بی خود و بی جهت » ، « هیچ » ، « خوابم میاد » ابزورد ساز می‌گوید. آنها می‌گویند ، آدم‌ها خاکستری هستند.
این فعال سیاسی به مستندی که در شبکه فرانسه پخش شده بود اشاره کرد و گفت: شبکه فرانسه مستندی ساخت با عنوان « پرنوکراتی » ، به نوعی حاکمیت فحشا و نفسانی. این فیلم 70 دقیقه‌ای شبکه جهانی پورن و پایتخت پورن را معرفی می‌کند. با یکی از همین زنها همراه می‌شود و در این فیلم نقشه‌ای را نشان می دهد که حکومتی جهانی وجود دارد که دنیا را از این طریق حاکمیت می‌کند.
او با اشاره به اینکه مخاطب این مستند « پول و پورن » آدم های خاکستری جامعه هستند گفت: ما باید در پاتولوژی فرهنگی به بررسی این موارد بنشینیم. بیماری فرهنگی جامعه باید توسط طبیبان نیز بعد از پاتولوژی فرهنگی درمان شود. اینقدر مدارک از دخترانی که به دبی یا کشورهای دیگر برده شده‌اند و دیگر بر نگشته‌اند و کشته شده اند وجود دارد.
عباسی در پایان گفت: تا جایی که می‌دانم برای مجرمینی که دراین مستند نشان داده شد ، از 5 تا 10 سال حبس و برای رده بالاهای آنها حکم اعدام داده شده است.
موضوع مستند « پول و پورن » درباره‌ی قاچاق دختران ایرانی است. مهدی نقویان کارگردان این اثر و مرکز مستند سوره حوزه هنری تهیه‌کنندکی آن را با همکاری سازمان جرایم سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برعهده داشته است.
در این فیلم مستند (پول و پورن) به باندهای زیرزمینی فساد و فحشا اشاره می‌شود و به طور خاص به نحوه‌ی شکل‌گیری تا متلاشی شدن یکی از این باندهای قاچاق دختران ایرانی می‌پردازد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

كشف كودتاي عناصر ضد انقلاب براي براندازي جمهوري اسلامي ايران (1361 ش) ...
rasekhoon.net ۱۳۶۱/۰۱/۲۲ تاریخ
تقویم تاریخ: كشف كودتای عناصر ضد انقلاب برای براندازی جمهوری اسلامی ایران (1361 ش) آیت الله ری شهری رئیس دادگاه انقلاب اسلامی ارتش در اطلاعیه ای از دس...ادامه مطلب»

پایان عملیات تروریستی گزارش ایسنا از حادثه تیراندازی در مجلس و حرم ام...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ ارتش
یک مقام آگاه از پایان عملیات تروریستی که صبح امروز در مجلس شورای اسلامی رخ داد، خبر داد. این منبع آگاه به ایسنا گفت: دقایقی پیش(ساعت ۱۵:۰۰) نیروهای ام...ادامه مطلب»

بازتاب حمله موشکی ایران در رسانه‌های بین‌المللی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ اخبار
روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های بزرگ دنیا از جمله «سی‌.ان‌.ان»، «گاردین»، «الجزیره»، «نیویورک تایمز»، «فاکس نیوز» و ... نسبت به حمله موشکی ایران به مقر ترور...ادامه مطلب»

همایش بین‌المللی تجاوز و دفاع ...
fa.wikipedia.org ۱۳۶۷/۰۵/۱۷ تاریخ
کنفرانس بین‌المللی تجاوز و دفاع نخستین کنفرانسی بود که به منظور بررسی و تحلیل جنگ ایران و عراق شکل گرفت. مکان برگزاری آن تهران و تاریخ برپایی آن ۱۷ مر...ادامه مطلب»


EOF