Searchدیدار مک‌کین با سرکردۀ گروهک جنایتکار منافقین

دیدار مک‌کین با سرکردۀ گروهک جنایتکار منافقین ...
presstv.ir ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ارتش

کلیدواژه ها:#Presstv.ir، #آلبانی، #اسلامی، #انقلاب، #انقلاب_اسلامی، #ایران، #ترامپ، #تشکیلات_خودگردان، #تغییر_رژیم، #تیرماه، #جان_مک‌کین، #جمهوری_اسلامی، #حج، #خاورمیانه، #رجوی، #سعودی، #سیاست، #سیاست_خارجی، #شهریور، #صدام، #صدام_حسین، #عراق، #عربستان، #عربستان_سعودی، #فرانسه، #فلسطین، #محمود_عباس، #مردم، #مردم_ایران، #مریم_رجوی، #ملت، #نیویورک، #پاریس، #پایتخت، #پیشین

مریم رجوی ، سرکردۀ گروهک تروریستی منافقین (راست) ، با جان مک‌کین ، سناتور جمهوری‌خواه امریکایی ، دیدار کرد.

* * * جان مک‌کین ، سناتور جمهوری‌خواه امریکایی با مریم رجوی ، سرکردۀ گروهک تروریستی منافقین دیدار کرد.این دیدار در تیرانا ، پایتخت آلبانی ، انجام شد.
در این دیدار که با حضور اعضای این گروهک تروریستی برگزار شد ، رجوی از تلاش‌های بی‌شائبۀ این سناتور امریکایی در حمایت از منافقین و انتقال آن‌ها به خارج از عراق تقدیر کرد.
سرکرده گروهک تروریستی منافقین همچنین با بیان اتهامات واهی و تکراری علیه ایران مدعی شد « تغییر رژیم در ایران پیش‌شرط ایجاد صلح و ثبات در منطقه و جهان است » .
وی افزود امروزه دربارۀ نقش مخرب ایران در منطقه اجماع وجود دارد و این کشور منشأ اصلی بحران در خاورمیانه است.

دیدار سناتور امریکایی با اعضای گروهک تروریستی منافقین در آلبانی

* * * گروهک تروریستی منافقین با وجود چند دهه خشونت افراط‌گرایانه علیه ملت ایران همچنان سعی دارد خود را حزبی عادی و سیاسی جلوه دهد.
در دی‌ماه 95 ، گروهی از مقامات اسبق امریکا ، ازجمله رودی جولیانی ، شهردار پیشین نیویورک ، برای دونالد ترامپ ، رئیس‌جمهور امریکا ، نامه‌ای نوشتند و از وی خواستند تا اقدام به برقراری رابطه با گروهک منافقين کند.
پیش از آن نیز شبکۀ خبری فاکس نیوز گزارش داده بود منافقین با ارسال نامه‌ای به ترامپ خواستار بازنگری در توافق هسته‌ای با ایران شدند.
در این نامه که به‌طور انحصاری در اختیار فاکس نیوز قرار گرفته بود گروهی از منافقین با اشاره به وعده‌های انتخاباتی ترامپ از وی خواسته‌اند در این توافق بازنگری کند و با آن‌ها به‌صورت تلفنی گفتگو و یا دیدار کند.
اعضای گروهک تروریستی منافقین اندکی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 و در پی اجرای یک رشته ترورها و بمب‌گذاری‌ها که جان بسیاری از مقام‌های ارشد و غیرنظامیان را گرفت ، مجبور شدند از ایران فرار کنند.
این گروهک تروریستی همچنین در جنگ 8 ساله عراق علیه ایران ، با حمایت صدام حسین ، دیکتاتور سابق عراق ، جنایات شنیعی را علیه مردم ایران و عراق مرتکب شد.
گردهمایی بقایای گروهک منافقین تیرماه 95 با حضور برخی مقامات اسبق سیاست خارجی کشورهایی مثل امریکا ، فرانسه و عربستان در پاریس برگزار شد.
ترکی الفیصل ، شاهزاده سعودی و رئیس پیشین سازمان اطلاعات عربستان ، با سخنرانی در این اجلاس به لفاظی علیه ایران و مسئولان نظام جمهوری اسلامی پرداخت.
اوایل شهریور نیز رسانه‎ها اعلام کردند ملک سلمان عبدالعزیز ، پادشاه عربستان سعودی ، از مریم رجوی برای سفر به عربستان و انجام مناسک حج دعوت کرده است.
پیش از آن نیز محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ، با رجوی دیدار کرده بود
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

جنگ‌ نیابتی شیوه جدیدی است که عربستان علیه ایران راه انداخته...
afkarnews.ir ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ سیاست
*** نشنال اینترست در گزارشی به تلاش‌های عربستان برای دشمنی با ایران و تضعیف قدرت این کشور در منطقه پرداخت. به گزارش افکارنیوز، پایگاه اینترنتی نشنال...ادامه مطلب»

کودتای ۲۸ مرداد ...
parseed.ir 19/08/1953 تاریخ
کودتای ۲۸ مرداد (به تعبیر حکومت پهلوی: رستاخیز ۲۸ مرداد) کودتایی است که با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آژانس اطلاعات مرکز...ادامه مطلب»

عهدنامه ۱۹۷۵ الجزایر: نگاهی به قراردادی که شاه با صدام بست ...
afkarnews.ir ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ تاریخ
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۰۰ مرجع : سایت پژوهشکده باقرالعلوم بعد از جنگ جهانی اول، كشورهای پیروز، تصرفات عثمانی را جدا كردند و تحت قیمومیت قرار داد...ادامه مطلب»


EOF