درباره ما- پارسید وب

درباره ما- پارسید وب...
parseed.ir ۱۳۹۳/۰۹/۱۴ بازرگانی

کلیدواژه ها:#Parseed.ir، #اینترنت، #جستجو، #جهانی، #خوشبختی، #خیام، #رایانه، #زندگی، #طلوع، #مسعود_حسینی، #میر_مسعود_حسینی، #پارسید

درباره پارسید: چونکه ما هم هستیم و هم نیستیم ، صفریم و یک!
"پاسداشت هر روز از زندگی به عنوان نعمت و غنیمت دانستن تمام لحظات همچون ثروت" رمز خوشبختی است و اندیشه ای که به حیات معنی میبخشد. این تفکر ، همان فلسفه وجودی مجموعه ای از کلمات ، تصاویر و پیوندهای مرتبط با یکدیگر است که در پارسید مشاهده می کنید. سامانه ای هوشمند پاره ای از این دریای صفرها و یک ها را که در واژه نامه رایانه ای به عنوان سیستم دوتایی (System Binary) شناخته میشوند را به صورت مجموعه ای از آمار ، اطلاعات ، تفکرات قابل جستجو در آورده است که با اینترنت جهانی به صورت قاعده دار مرتبط می باشند.
خیام اگر ز باده مستی خوش باش با ماهرخی اگر نشستی خوش باش
چون عاقبت کار جهان نیستی است انگار که نیستی چو هستی خوش باش
دنیا فانی است و زندگی گذرگاهی است پر رمز و راز ، پر از وسوسه و اعجاز که ذهن انسان را همواره از حقیقت هستی که همان نیستی است دور میکند. نبرد بین حق و باطل گاه آنچنان گیج کننده است که تشخیص بین خوب و بد ناممکن میشود. از یک تصویر طلوع صبح را نمیتوان از غروب تشخیص داد. همچنین برای تشخیص خوب از بد نیاز به داده های بیشتری داریم و معیارهای مناسبی جهت سنجش. در سیستم دوتایی نه صفر بد است نه یک ، هیچ کدام بدون آن دیگری وجود نخواهند داشت. اینجا تعیین کننده به ، بهتر و بهترین شمار بینندگان است ، به همین سادگی. آنچه میماند ، نیکی است.
سرفراز باشید
میر مسعود حسینی

---پارسید وب---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
اعطای تندیس زرین کیفیت به شرکت ایرانی راتک: رایان تک ایرانیان برنده جا...
parseed.ir ۱۳۹۳/۱۱/۰۴ بازرگانی
شرکت ایرانی راتک برنده جایزه بین المللی کیفیت از اروپا رایان تک ایرانیان (راتک) زیرمجموعه شرکت فومن تجارت ایرانیان برنده جایزه معتبر سنتوری ایرنترنشنا...ادامه مطلب»

یک غذای سه سوته خارجکی برای خانم های کارمند پرمشغله!!...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ تغذبه
درست کردن غذاهای سریع یکی از بهترین ترفندها برای خانم های کارمند مخصوصا در روزهای پرمشغله آخر سال است. اگر شما هم زمانی برای درست کردن غذا ندارید می ت...ادامه مطلب»

درج آگهی رایگان تبليغات اينترنتي رایگان | درج آگهی رایگان | کافه نیاز...
kafeniaz.com ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ بازرگانی
سامانه تبلیغات اینترنتی رایگان کافه نیاز، درج آگهی رایگان، سایت تبلیغات اینترنتی رایگان افزایش فروش در فضای مجازی فروش در اینترنت سایت تبلیغاتی پر باز...ادامه مطلب»

ویز دوباره در دسترس قرار گرفت...
mobna.com ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ اینترنت-آی.تی
اپلیکیشن ویز که به دستور دادستانی فیلتر شده بود، حالا بدون هیچ محدودیتی دوباره در دسترس قرار گرفته است و کاربران امکان استفاده از آن را دارند. موبنا ...ادامه مطلب»

تابلو سازی چلنیوم, تابلوسازی حروف برجسته استیل, تابلو ساز کامپوزیت تاب...
tfarahan.com ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ بازرگانی
تابلو سازی چلنیوم, تابلوسازی حروف برجسته استیل, تابلو ساز کامپوزیت ---تابلوسازی چلنیوم,تابلو سازی حروف برجسته,تابلو ساز حروف استیل طلایی, تابلو حروف...ادامه مطلب»


EOF